1. Profinetworking Podnikatelského klubu Empiria 21 – Liberec a Turnov se koná 9. listopadu 2017 na Zámku Svijany v Zámeckém šenku.

1. Profinetworking - zámek Svijany

Program:

  • prohlídka Pivovaru Svijany – příjezd 16.30 -16.45 hodin, prohlídka začíná v 17 hod. (volitelná část programu, na kterou se hlaste v registračním formuláři níže; poplatek 70,- Kč)
  • prohlídka Zámku Svijany – začíná v 17 hodin  (volitelná část programu, na kterou se hlaste v registračním formuláři níže; v ceně vaší účasti na 1. Profinetworkingu)
  • ti, kteří přijdou až na networking – příjezd v 17.30 hodin
  • 18.00  welcome drink – zahájení pracovní části večera
  • 21.00  tombola
  • 22.00  ukončení akce           

Na prohlídku Pivovaru Svijany je třeba se speciálně objednat v registračním formuláři níže. Prohlídka je zpoplatněna částkou 70,- Kč, která bude na místě vybírána hotově přímo pracovníky pivovaru.

Celé menu, které bude zčásti servírováno a z části formou rautu, je navrženo tak, aby ladilo s prostředím, ve kterém budeme trávit večer.

Součástí zámku je i hotel se 40 lůžky. Pro zájemce o nocleh z řad účastníků akce je domluvena sleva z ceny za ubytování ve výši 10%. V případě, že se chcete ubytovat, užít si akci a nemyslet na noční cestu domů, zaškrtněte volbu „Chci využít nabídky na ubytování na zámku Svijany“ v registračním formuláři.


Detaily akce a registrační formulář

1. Profinetworking - noční nádvoří zámku SvijanyKapacita 1. Profinetworkingu je omezena na 40 účastníků. Prosíme, neváhejte s přihláškou!

Přihlášku najdete níže na této stránce.

Termín: čtvrtek 9. listopadu 2017 od 18 hodin do 22 hodin; prohlídka pivovaru se koná od 17 hod.; volná a nekomentovaná prohlídka zámku je možná taktéž od 17 hodin (na obě prohlídky je nutné se předem přihlásit v registračním formuláři níže)

Místo: Zámek Svijany – Zámecký šenk, Svijany 30, 463 46 Svijany, www.zameksvijany.cz

Cena: 980,- Kč (vč. DPH)

S sebou: pohodu, dobrou náladu a vizitky

Cena obsahuje: welcome drink, menu, program, dárky, možnost věnovat do tomboly dárek související s vaším podnikáním, prohlídka zámku Svijany (nekomentovaná, volně v čase od 17 hod. do 17:45 hod.)

Platební a storno podmínky najdete zde.

Chcete se více zviditelnit a efektivně propagovat své podnikání? Podmínky partnerství najdete v tomto dokumentu.

Když si zalajkujete naši stránku na Facebooku, budete se průběžně dovídat novinky z přípravy setkání!

Přihlašovací formulář na 1. Profinetworking Liberec + Turnov 9. listopadu 2017

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Předmět vaší činnosti (vyžadováno) - délka popisu max. 55 znaků, tento údaj bude uvedený u vašeho jména v seznamu účastníků v katalogu a také na visačce, která vás bude identifikovat v průběhu akce. Vyhrazujeme si právo regulovat počet účastníků z jednotlivých oborů z důvodu garance různorodosti povolání na akci. Účastníky registrujeme v pořadí došlých přihlášek.
(počet napsaných znaků: 0)

Fakturační adresa - ulice, číslo popisné, obec, PSČ (vyžadováno)

IČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

DIČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

WWW stránky

Chcete se stát propagovaným VIP účastníkem/účastnicí nebo partnerem akce? Pokud ano, pak vyberte jednu z možností:

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Kompletní nabídka pro VIP účastníky/účastnice a partnery akce - viz ceník.
Pro volbu "vizitka v katalogu" budou použity údaje z tohoto formuláře - jméno a příjmení, název společnosti, předmět vaší činnosti, email, telefon, www stránky. Prosíme, dbejte na správně zadanou diakritiku - údaje jsou zpracovány automaticky.

Chci se zúčastnit komentované prohlídky pivovaru Svijany (příjezd v 16:30 hod., start prohlídky v 17 hod.; poplatek za prohlídku 70,- Kč se platí na místě)

Chci se zúčastnit nekomentované a volné prohlídky zámku Svijany (začíná v 17:00 hod.; v ceně vaší účasti na 1. Profinetworkingu)

Chci využít nabídky na ubytování na zámku Svijany se slevou 10% (s nabídkou volných ubytovacích kapacit vás bude kontaktovat během několika dní zástupce hotelu)

Chcete vložit dárek do tomboly a zviditelnit své podnikání? Napište jaký:

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?