5. Profibabinec je za námi a my bychom vám rádi, jako obvykle, zprostředkovali dojmy z této akce. Tentokrát jsme se ale rozhodli dát slovo přímo jedné z účastnic – ať je to objektivnější. Takže… dámy a pánové, předáváme slovo Heleně Pážíkové, které tímto děkujeme za krásný článek!

V podvečer 21. května se díky společnosti Empiria 21 uskutečnilo další z pravidelných setkání aktivních a úspěšných žen, neboli 5. Profibabinec. Setkání tentokrát hostil nádherný zámek Štiřín, zejména prostory skvěle zrekonstruovaného Salmova sálu.

Celé setkání začalo zajímavou přednáškou p. RNDr. Václava Větvičky, jehož poutavé vyprávění o botanických skvostech štiřínského parku nemohlo nikoho nechat na pochybách, o jak nepřekonatelného a světového odborníka v tomto oboru se jedná.

Následovala neméně poutavá přednáška pí. Mgr. Julie Gaiy Poupětové o její práci sex koučky a jejích mnohdy zajímavých poznatcích a novinkách z této profese. Na výzvu ke kladení dotazů se přece jen pár účastnic osmělilo a nejlepší dotaz  paní Gaia odměnila knihou. V průběhu celého večera navíc probíhala masáž rukou od jednoho z partnerů večera pro vylosované šťastlivkyně.

Celý večer byly k dispozici vybrané gastronomické lahůdky a  ani nápojový bar nezůstával nepovšimnut.  V závěru setkání se ještě uskutečnila tombola s velkým počtem vložených dárků, a tak skoro na každou účastnici nějaký vyšel (jen tedy na mě nějak ne… no nevadí, není všem setkáním konec).

Zúčastnil se úctyhodný počet žen všech možných profesí, některé z nich již poněkolikáté. A protože jsem člověk od přírody zvědavý a dosti komunikativní, snadno jsem lehkým vyzvídáním zjistila, že ty, které jsou na Profibabinci již poněkolikáté, byly s efektem předchozích setkání, tzn. navázáním nových pracovních kontaktů a získáním  podnikatelských příležitostí, maximálně spokojené.

Osobně jsem se zúčastnila poprvé a již teď s jistotou vím, že ne naposledy. Dopředu jsem měla jakousi představu, jak celá akce bude probíhat, nicméně  upřímně: Bylo to mnohem, mnohem lepší než jakékoliv očekávání.  Ač jsem čekala prima večer, překvapila mě naprostá profesionálnost  a atraktivita celé akce, a to jak ve vztahu k pozvaným hostům  a partnerům akce (viz níže)), kteří  v jednotlivých vstupech účastnicím představovali svoje firmy a podnikání, tak i ke všem zúčastněným dámám. A kytička na rozloučenou pro každou přítomnou ženu byla milým potvrzením příjemného večera.

Musím říci, že velmi oceňuji bezchybnou profesionalitu všech organizátorů ze společnosti Empiria 21, zejména paní Lucie Libovické, která bravurně moderátorsky prováděla  velkou částí celého večera, spolu se svými kolegy, pí. Barbarou John a p. Petrem Slavíkem, kteří jí svojí pohotovostí a vtipem více než zdatně sekundovali.  Účel večera byl zcela jistě splněn, byly navázány možné budoucí spolupráce a možná i trvalá přátelství. Za sebe mohu jen říci: „Děkuji, klobouk dolů a jen více takovýchto profesně přínosných  a zároveň zábavných setkání“.

Helena Pážíková (aneb – jak vtipně podotkla jedna z mých spolustolovnic:  „Faktury mají tvář“)

Děkujeme partnerům 5. Profibabince:

Zámek Štiřín
Troja catering
MALST-účetnictví, daně, daňové poradenství, mzdy
Elysium spa
Butik Intimity
Kosmetické studio GERnétic
Kurýr taxi
Swiss Cheese
Simona Linkeová

 

Již nyní si můžete zarezervovat své místo na dalším Profibabinci. Šestý se bude konat ve čtvrtek 30. července 2015 v průhonické restauraci Sokolovna. Tématem 6. Profibabince bude cestování. Rezervujte si své místo co nejdříve, květnové setkání bylo obsazeno velmi rychle po rozeslání pozvánek. Více informací o dalším Profibabinci včetně přihlašovacího formuláře najdete na: http://www.empiria21.cz/registrace-na-6-profibabinec/

V případě zájmu o partnerství na akci kontaktujte:
Lucii Libovickou, 603 477 211, lucie.libovicka@empiria21.cz nebo Petra Slavíka,  603 720 806, petr.slavik@empiria21.cz

Jak víte, 5. Profibabinec se konal pod hlavičkou Podnikatelského klubu Empiria 21, který se schází pravidelně vždy jednou za dva týdny na třech místech našeho regionu a my vás zveme na některá z jeho setkání. Ta se uskuteční například v úterý 26. května od 8 hodin v kavárně Swiss Cheese v Praze na Libuši, další pak proběhnou ten samý den od 18 hodin v restauraci U Krbu ve Vestci a ve čtvrtek 28. května od 8 hodin v restauraci U Staletých lip v Říčanech. Na těchto setkáních najdete pohodovou a inspirativní atmosféru a oproti Profibabincům i gendrově vyvážené osazenstvo :) V případě zájmu vyzkoušet si zcela nezávazně tato setkání v roli hosta, použijte prosím přihlašovací formulář na stránce http://www.empiria21.cz/kalendar-akci/.

Fotogalerie z 5. Profibabince: