Uteklo to jako voda, prázdniny se dostaly do své poloviny a my v Podnikatelském klubu Empiria 21 jsme minulý čtvrtek opět otevřeli brány jedné z okolních restaurací, abychom uvítali podnikavé dámy a dívky na již 6. Profibabinci – setkání aktivních žen.

To se odehrálo v průhonické restauraci Sokolovna a celkem se na něm bavilo a networkovalo 53 účastnic. Zastoupeno bylo jako obvykle mnoho oborů. Počínaje vzděláváním, kosmetikou, zdravou výživou, krejčovským salónem až po například účetnictví, vydavatelku knih a časopisu, velkoobchod s hračkami, taxislužbu, vybavení domácností nebo advokacii.

Úvod setkání obstaraly dvě ukázky na téma móda. Nejprve se dostalo na řadu oblékání mužů. Hodně mužů dost tápe v tom, jak se správně obléci a tak se spoléhá na své (teď již i dostatečně poučené) partnerky. Pak následovala vzdělávácí ukázka na téma „jak si vybrat správnou podprsenku“, včetně praktických ukázek, které předvedly dvě modelky z řad účastnic.

Nejzábavnější částí byla možnost pomalovat auto! Řekněte sami, kdy jste měli možnost si jen tak beztrestně a za dozoru prodejce počmárat zbrusu nové auto? :) A vlastně i za odměnu? Pro autorku nejoriginálnější kresby či nápisu byla totiž připravena speciální cena – zapůjčení vozu Toyota RAV4 na víkend.

Hlavním programem večera ale byl networking a vzájemné seznamování se, výměna kontaktů, hledání cest, jak si pomoci a nebo „jen“ čerpání inspirace.

V tradiční tombole na závěr se tentokrát sešla přehlšel dárků a tak si některé dámy odnesly dokonce dvě výhry! :)

Ptáte se, kdeže jsou ty oči muže z titulku? Mám trochu výsadní postavení, že se mohu jakožto člen pořadatelského týmu účastnit těchto setkání a je úžasné sledovat, jak celý prostor, kde se setkání koná, pulsuje ženskou energií, pozitivním přístupem, chutí poznat nové dámy, najít společnou řeč a navzájem se povzbudit. Je to neuvěřitelně nabíjející zážitek a když pak vše skončí, rozejdeme se a druhý den ráno se proberete, tak z té energie stále ještě žijete. Jsem poměrně častý návštěvník nejrůznějších akcí a musím říct, že tahle profibabincovská zkušenost je výjimečná. Atmosféra, kterou dámy na 6. Profibabinci vytvořily, byla jedinečná a my jim za to děkujeme!

Děkujeme partnerům 6. Profibabince:

Sokolovna Průhonice
Toyota Tsusho Průhonice
Švýcarská centrála cestovního ruchu logo
Elysium spa
Infokompas
Kurýr taxi
Sedmero paprsků
Swiss Cheese
Caresse
Krejčovský ateliér SG1
Jeunesse
Arabella
 

 

Již nyní si můžete zarezervovat své místo na dalším Profibabinci. Sedmý Profibabinec se bude konat ve čtvrtek 24. září 2015 v průhonické restauraci Hliněná bašta. Tématem 7. Profibabince bude vzdělávání. Rezervujte si své místo co nejdříve, naše poslední setkání byla obsazena velmi rychle po rozeslání pozvánek. Více informací o dalším Profibabinci včetně přihlašovacího formuláře najdete na: http://www.empiria21.cz/registrace-na-7-profibabinec/

V případě zájmu o partnerství na akci kontaktujte:
Lucii Libovickou, 603 477 211, lucie.libovicka@empiria21.cz nebo Petra Slavíka,  603 720 806, petr.slavik@empiria21.cz

Jak víte, 6. Profibabinec se konal pod hlavičkou Podnikatelského klubu Empiria 21, který se schází pravidelně vždy jednou za dva týdny na třech místech našeho regionu a my vás zveme na některá z jeho setkání. Ta se uskuteční například v úterý 4. srpna od 8 hodin v kavárně Swiss Cheese v Praze na Libuši, další pak proběhnou ten samý den od 18 hodin v restauraci U Krbu ve Vestci a ve čtvrtek 6. srpna od 8 hodin v jazykové škole Langfor v Říčanech. Na těchto setkáních najdete pohodovou a inspirativní atmosféru a oproti Profibabincům i gendrově vyváženější osazenstvo :) V případě zájmu vyzkoušet si zcela nezávazně tato setkání v roli hosta, použijte prosím přihlašovací formulář na stránce http://www.empiria21.cz/kalendar-akci/.

Fotogalerie z 6. Profibabince