Dva měsíce utekly jako voda a tak nadešel čas pro další setkání aktivních žen – Profibabinec. Ten už měl pořadové číslo sedm!

54 dam se potkalo v průhonické restauraci Hliněná bašta, která je zaměřena na českou a středomořskou kuchyni s důrazem na kvalitní a domácí suroviny. A i architektonicky se jedná o zajímavé místo. Je to totiž první moderní stavba z nepálené hlíny v Čechách. Díky moderní technologii se životnost stavby počítá na stovky let. Perličkou pak je, že na stavbu byla použita hlína z obecní skládky.

Jako vždy šlo především o vzájemné potkávání se a seznamování se. A samozřejmě o hledání cest ke spolupráci. A že šlo o úspěšné hledání dokazují i informace o spoustě domluvených následných schůzek mezi dámami, které, doufejme, povedou k rozběhnutí nových a úspěšných projektů.

I tentokrát došlo na rozptýlení účastnic. Luštila se soutěžní křížovka o víkendové zapůjčení vozu od Toyota Tsusho, na rybníku u restaurace se pouštely lampionky štěstí, dámy si vyslechly pár zajímavostí o vzdělávání a o tom, jak získané vědomosti přenést do své praxe.

A jako vždy závěr obstarala tombola. Ta byla jako vždy bohatá a tak si některé účastnice dokonce odnesly dvě výhry! ;)

Děkujeme partnerům 7. Profibabince:

Restaurace Hliněná bašta
Toyota Tsusho Průhonice
Growjob Institute
Leonardo
Agentura Lepší známky
Simony Says
Nu Skin
Marc O'Polo
Harmont & Blaine
Jacques
Wineworld
 

Chcete na 8. Profibabinec?

Již v tuto chvíli se můžete registrovat na 8. Profibabinec, který se koná 19. listopadu 2015 v průhonické restauraci Babiččina bašta a to přímo zde. A protože zářijový Profibabinec byl vyprodaný téměř měsíc před termínem konání, opravdu vám doporučujeme s vaší přihláškou neváhat!

 

Fotogalerii ze 7. Profibabince najdete na https://www.facebook.com/pg/klubempiria21/photos/?tab=album&album_id=1631412950442046