Šedesát ženských pohromadě – no ty bláho. To byla moje první myšlenka, když mě Lucka Libovická pozvala na Profibabinec. Do té doby jsem se setkala jen s komorním networkingem, kde se spolu setkalo nějakých dvacet lidí. Už ten mi přišel jako chaos, sice oragnizovaný, ale přesto chaos. Ale i vzhledem ke své práci milé pozvání přijala a… nestačila se divit.

Ano, byl to babinec, hodně se povídalo a tak trochu „krafalo“, ale událost to byla určitě zajímavá a hlavně přínosná. Nepotkala jsem se sice se všemi dámami, což mě trochu mrzelo, ale atmosféra večera byla moc příjemná, jídlo bylo dobré a účel – tedy setkání s novými lidmi a navázání kontaktů – byl stoprocentně splněn. Pouštění lampionů, kuchání lososa a závěrečná tombola bylo jen příjemné zpestření nad rámec obyčejného networkingu.

Jasně, že se občas některá z nás nedostala ke slovu ve vymezeném limitu, jasně, že se hovor často stočil někam úplně jinak, k dětem, šminkám, receptům, ale rozhodně to nebylo na škodu. Byl to prostě babinec, ale profesionálně laděný – Profibabinec.

Autorka: Nela Vejvodová