Marcel a Martin spolu 3. září vyhráli Mistrovství ČR v beach volejbalu a domluvili se na dlouhodobé spolupráci s hlavním cílem – účast na OLYMPIÁDĚ v TOKYU 2020. Ke splnění tohoto cíle by Vás rádi požádali o pomoc. Hledají sponzory, kteří by je finančně podpořili v přípravě – rozpočet tohoto týmu pro rok 2018 je 1.340.000 Kč.

Marcel a Martin se stali spoluhráči pouhé 2 měsíce před mistrovstvím a odehráli spolu 4 turnaje. Marcel jako člen reprezentační skupiny hledal vhodného polaře do týmu. Zároveň i Martin hledal k sobě vhodného blokaře, se kterým by mohl hrát dlouhodobě. Hned od začátku bylo patrné, že si sedli. Nejen sportovně, ale i lidsky. Začali spolu trénovat pod vedením reprezentačního trenéra Itala Andrea Tomatise.

Odehráli spolu 4 turnaje s výsledky – 1.místo na letním poháru v Brně, 4.místo na Českém poháru v Praze, 3.místo na Cool Cupu v Praze a posledním turnajem bylo Mistrovství ČR, kde postupně porazili 2.nasazený pár – úřadující mistry ČR z roku 2016, v semifinále pak 3.nasazený pár a ve finále porazili nejvýše nasazený český pár letošního roku.

Marcel v tomto roce také skončil 4. na mistrovství střední Evropy ve Slovinsku.
Martin se stal v tomto roce halovým vicemistrem ČR, Akademickým mistrem ČR a také klubovým mistrem ČR.

Jejich další kroky ke splnění vysněného cíle jsou – účast na Mistrovství Evropy a světa, pravidelná účast na turnajích FIVB a CEV a obhajoba mistrovského titulu v roce 2018. Po vítězném finále se rozhodli, že po vzoru velkých sportovců, budou přispívat 5% z Price money a ze sponzorských darů na: podporu pro handicapované děti, na sportovní akce pro děti, na trenéry dětí a mládeže.  Zároveň chtějí všechny vést v duchu fair play.

Co sponzorům naopak nabízejí ?
Sponzoři budou mít své logo na webových stránkách, na Facebooku a Instagramu. Dále budou mít loga na oblečení, ve kterém budou Marcel a Martin trénovat a hrát na turnajích v ČR i ve světě – další podrobnosti naleznete v prezentaci,  kterou vám rádi zašleme. Týmu by velmi pomohlo zapůjčení auta, na kterém by byla umístěna loga partnerů. Tým
se může podílet na propagaci sponzorské společnosti používáním jejích služeb nebo produktů,vytvořením vizuálních  materiálů (foto a video), uspořádáním různých akcí (trénink, turnaj, oslava, exhibice), darováním hráčských dresů apod. Vše bude závislé na výši sponzorského daru.

Manažerem teamu je Jiří Pihera 777 06 05 53, jiri.pihera@gmail.com .
Informace o teamu, fotografie a videa najdete na facebooku a instagramu – M&M Fair Play Team a na webových stránkách www.mamteam.cz.
Autorem článku je manažer týmu Jiří Pihera

Závěrem.
Zaujal-li Vás tento článek, informace v něm a chcete pomoci, pak pište na mail jiri.pihera@gmail.com
nebo volejte na číslo 777060553.