Někomu to může znít až neuvěřitelně, že existuje byznys, kde díky dovoleným vyděláváte peníze. Já jsem jeden takový našel, nebo on si spíše našel mě. Působil jsem ve středním managementu nadnárodní korporace, jako manažer odpovědný za vzdělávání. Skvělá kariéra přede mnou, skvělý sociální status, skvělá výplata. I přesto všechno jsem pochopil jednu věc. Vždy budu mít 25 dní dovolené ročně. Nikdy ani o den více. Jakmile mi tohle došlo, věděl jsem, že musím něco změnit.

Od února 2016 spolupracuji s americkou společností Worldventures, která je na trhu od roku 2005 a již od začátku je auditovaná jednou z největších auditorských společností Ernst&Young. V uplynulém roce činil obrat společnosti 926,6 milionů dolarů.

Společnost provozuje VIP cestovní klub Dreamtrips, který je v tuhle chvíli největším cestovním klubem na světě s členskou základnou cca 1,4 milionů členů po celém světě. Členové klubu mají garanci nejnižších cen letenek, hotelů a exkluzivních zážitkových dovolených. Zároveň společnost nabízí globální obchodní příležitost všem, kteří si chtějí díky dovoleným vydělávat peníze. Každý si může vybrat to, co mu vyhovuje. Někdo v tomto konceptu vidí skvělou a výhodnější možnost cestování, někdo byznys a někdo obojí. Mě osobně od začátku nadchla byznysová rovina, která díky své exkluzivitě a hlavně perfektnímu načasování významným způsobem od začátku ovlivnila mé další směřování.

Po necelých 3 měsících spolupráce jsme poprvé vyzkoušeli produkt = Dreamtrip, tedy exkluzivní zážitkovou dovolenou, která nás neskutečně nadchla. Od té doby jsme s rodinou absolvovali celkem 15 Dreamtripů, tedy každý měsíc minimálně jeden, což vedlo k velmi zajímavým výsledkům v podobě nárůstu členské základny a s tím souvisejícím cashflow. Dnes jsme obklopeni skupinou úspěšných a zajímavých lidí, kteří v tomto konceptu, podobně jako my vidí smysl. Smysl ať už v propojení se svým stávajícím byznysem nebo v možnosti, jak si vedle svého zaměstnání vytvořit další příjem, resp. svůj vlastní byznys.

Tento koncept je dostupný všem. Je potřeba být jen otevřený/otevřená novým informacím. Dost možná to můžete být právě Vy? Pokud ano, určitě mě neváhejte kontaktovat na 720 733 115 nebo ondrej.smejkal@icloud.com. A nemějte strach, řeknu Vám jen své zkušenosti s členstvím v cestovním klubu Dreamtrips a hlavně možnosti, které
spolupráce se společností Worldventures nabízí.

Autorem článku je Ondřej Smejkal, Worldventures Director, člen libušské skupiny Podnikatelského klubu Empiria 21.