Zveme vás na degustaci portugalských vín a švýcarských sýrů!

víno a sýrCo rádi děláte o prázdninách? Jak moc daleko od pravdy je tvrzení, že byste nejraději cestovali a užívali si sluníčka, života, získávali nové zážitky, zkušenosti a objevovali další skvělé věci? Uhodli jsme, co?

I proto jsme pro vás na 11. srpna 2016 připravili degustaci portugalských vín a švýcarských sýrů. I když spolu tyto země geograficky nesousedí, tak chutě jejich produktů se spolu výborně snoubí. Přesvědčte se sami a tento večer se vás stane jedním z gastronomických zážitků letošního léta!

Degustace je otevřena všem milovníkům dobrého jídla a pití (nejen tedy členům klubu Empiria 21). Rezervujte si proto ve svých diářích termín 11.8. od 18 hodin a hlavně nám vyplňte rezervační formulář níže! Pak vám budeme moci garantovat místo (k dispozici je pouze 12 míst!).

A vemte s sebou i své partnery, ať si portugalsko-švýcarský labužnický večer užijete i s těmi, kdo jsou vašemu srdci nejbližší! ;)

O portugalská vína se postará dovozce portugalských vín do České republiky – společnost Selected Wines, s.r.o. Švýcarské sýry pak dodá jejich největší dovozce do ČR Swiss Cheese, s.r.o., který provozuje prodejnu švýcarských sýrů pod kavárnou, kde se degustace uskuteční.

Celkem v průběhu večera ochutnáme 6 vzorků vín (bílé, červené, portské) a stejný počet vzorků sýrů.

Zkušený someliér vám o každém vínu prozradí nejen informace o jeho původu, odrůdě a další nezbytné informace., ale přidá také nějakou zajímavost, která se s konkrétním vínem pojí. A buďte si jistí, že se spoustu zajímavého dozvíte i o švýcarských sýrech, jejich původu a výrobě. A to přímo o majitelky Swiss Cheese Barbary John.

Vína i sýry, které vám zachutnají, si budete moci po skončení degustace zakoupit za zvýhodněné ceny.

Termín: čtvrtek 11. srpna 2016 od 18 hodin

Místo: Kavárna Swiss Cheese, Libušská 182/15, Praha 4

Cena: 490,- Kč pro osobu, platba v hotovosti na místě

Cena obsahuje: 6 vzorků portugalských vín, 6 vzorků švýcarských sýrů, další občerstvení pro vaše správné vychutnání vín (jako např. vodu, chléb…)
Cena je uvedena včetně DPH.

Minimální počet účastníků: 6

Přihláška na akci

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva