Dipuramed s.r.o.Nejlepší procedura po skončení léta

Náš obličej trpí nejvíce právě v létě. Sluníčko, dovolená, bazény, moře, suchý vzduch, klimatizace a do toho nějaký ten alkohol…

Výsledkem je urychlené stárnutí pleti. A můžete mazat, čím chcete, žádný hydratační krém ani maska nepronikne dostatečně hluboko. Stárnete. Tvoří se mikrovrásky. Lze tomu zabránit nebo čerstvě vzniklé škody napravit? Ano a poměrně jednoduše, kombinovaná procedura se jmenuje:

Plazmalifting (plazmou) a hydrolifting (kyselinou hyaluronovou)
Je to silná hydratace speciálním sérem čisté kyseliny hyaluronové aplikované technikou jemných mikrovpichů, v kombinaci s plazmaliftingem.

Plazmalifting je terapie růstovými faktory izolovanými z vlastní krevní plazmy, které působí jako nejsilnější biologický stimulátor regenerace pleti i podkoží. Metoda je nejen účinná – používáme koncentrát těch nejlepších aktivátorů regenerace, které máte v krvi – ale i bezpečná. Jedná se o váš vlastní „materiál“. Nejenže mizí vrásky, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, ale pleť je i výrazně odolnější, zpomalí se proces stárnutí a vylepší se i textura pleti, akné, jizvičky apod.

Kromě obličeje a některých tělesných oblastí se ošetření využívá například také při léčbě řídnoucích a vypadávajících vlasů. Procedura je bezbolestná, trvá asi jeden a půl hodiny a je cenově dostupná.

Navíc vám odborně vyškolené pracovnice společnosti Dipuramed mohou namíchat jedinečný krém „na míru“ s přidáním vaší vlastní plazmy. Vysoce funkční krémové sérum obohacené o růstové faktory prodlouží proces regenerace a boje s vráskami v domácí péči.

Omládněte zdravě a přirozeně.

MUDr. Miroslava Abdulgani, Dipuramed s.r.o. – partner 12. Profibabince dne 22. 9. 2016 .
http://dipuramed.cz/