DreambedsSpánkový specialista Karel Vágner se stará o sladké spaní celebrit a vlivných lidí. Kdysi obchodoval v nadnárodní IT společnosti, ale vše se změnilo před 13 lety, kdy navštívil svou sestru ve Švédsku a objevil tajemství postelí Hästens. Dnes je v Česku výhradním prodejcem značky Hästens a majitel multibrandu Dreambeds.

Položili jsme Karlu Vágnerovi několik otázek:

Jak poznám, že postel je pro mě „ta pravá“?
Musíte strávit delší dobu (více minut či hodin) na posteli o kterou máte zájem. Vyškolený personál vám dokáže nasměrovat a poradit. Ideálním řešením je i zapůjčit si vybranou postel domů, a to minimálně na týden. Ověříte si tak kvalitu, pohodlnost i správnou tvrdost postele. V showroomu Hästens i Dreambeds tyto služby běžně poskytujeme.

Zmínil jste se o showroomu Dreambeds, co showroom nabízí?
Showroom Dreambeds nabízí kvalitní postele, příslušenství a poradenství v oblasti kvality spánku. V rámci tohoto multibrandu jsme schopni nabídnout kvalitní postele od různých výrobců, které splní přání náročných zákazníků na unikátní design. V případě, že zákazník disponuje nižším rozpočtem, může si vybrat postel v rámci showroomu Dreambeds, kde ceny začínají od 59.000,-Kč za dvoulůžko. Dreambeds najdete na Vinohradské 19, který sídlí jen 150 metrů od showroomu Hästens . V Brně postele Hästens prodáváme spolu s dalšími značkami v showroomu Dreambeds v Interiérovém centru SOHO.

Není tajemstvím, že za vysoký komfort a kvalitu se platí. Vy jste však ve spolupráci s anglickým výrobcem, dokázal vyvinout i dostupnější modely.
Jde o novou značku s názvem Aston, určenou pro ty, kterým záleží na kvalitě spánku, ale na 100% ručně vyráběné postele nejvyšší kvality ještě nedosáhnou. Díky částečné moderní strojové technologii se nám podařilo nahradit určité ruční výrobní postupy a tím snížit výslednou cenu produktů této značky. Postele jsou dostupné i pro mladé uživatele, aniž by se to jakkoliv dotklo poskytovaného spánkového komfortu. Navíc jsem při jejich vývoji myslel i na typicky českou vlastnost, spočívající v neobvyklých nárocích na šíři možných variant a kombinací, díky nimž si uživatelé mohou vytvořit model podle svých představ. Zákazník si může vybrat ze 4 druhů matrací, 37 druhů látek a 8 druhů čel. Postele Aston už také najdete v našich showroomech.

Na co bychom měli dbát při výběru postele?
Výběr postele rozhodně nepodceňujte. Vybrat tu správnou pro vás bude stát nějaký čas, ale určitě se časová investice vyplatí. V první řadě zapomeňte na stále opakované „správná postel má být tvrdá“. Ne! Správná postel se rovnoměrně postará o celé tělo, v každém bodě mu poskytne dokonalou oporu a nikde vás nebude tlačit. Díky tomu bude moci vaše tělo dokonale relaxovat, aniž byste se museli během noci neustále otáčet a vrtět, a tedy narušovat kvalitu spánku.

Kterým druhům postelí dát přednost?
Současným módním trendem jsou kontinentální postele. Důležité je i složení postele! Nejlepší prostředí pro spánek vám zajistí přírodní materiály. Stejně, jako je vám na těle příjemnější tričko z bavlny než z polyesteru, je to s materiálem, který postel obsahuje. Postel z přírodních materiálů pod vámi bude odvádět vlhko a udržovat stálou teplotu. Komfort a klima jsou nejdůležitější parametry kvalitního spánku. Nenechte se tedy zmást pouze líbivým designem a postel vybírejte celým tělem, nejen očima.

O Karlovi Vágnerovi:
Karel Vágner přivedl jako první do Česka značku švédských postelí Hästens, které patří mezi absolutní světovou špičku. Po 10 letech se rozhodl vyjít vstříc všem, kdo si chtějí vybrat z vysoce komfortních, ale přitom cenově dostupných postelí reagujících na současné designové trendy. Showroom Dreambeds otevřel v srpnu roku 2015 na lukrativní adrese Vinohradské třídy 19 a později i v Brně. Svým pojetím doslova plní vaše sny o spánku. www.dreambeds.cz

„Zdroj: tisková zpráva hlavního partnera 4. Profinetworkingu na zámku Štiřín dne 18. 5. 2017“