Gabriela fashion boutiqueGábina Horová pracuje od roku 2010 jako módní stylistka a móda je nejen její profesí, ale i její celoživotní láska. Věnuje se jak osobnímu stylingu, tak stylingu při reklamním focení a natáčení.

Při své práci klade důraz především na osobnost každé klientky, na její životní styl, temperament a v neposlední řadě i na její finanční možnosti. Právě vytváření stylu s omezeným rozpočtem je pro ni velkou výzvou. Cílem je vysvětlit klientkám přístupnou formou základní pravidla módy tak, aby si příště mohly vytvořit vlastní osobitý outfit podle společenské příležitosti, pro kterou je určen.

V současné době má celou řadu stálých klientek, kterým se celoročně stará o šatník a pomáhám jim připravovat outfity pro různé příležitosti. Ať už se jedná o pracovní nebo soukromé aktivity.

Ve svém soukromí i při práci s klientkami preferuje kvalitní a originální módu, zajímá se o použité materiály, řemeslné zpracování, a tím i o efektivitu vynaložených financí. A protože výběr byl pro ni v klasických obchodních centrech omezený, rozhodla se před dvěma roky otevřít svůj vlastní butik v Říčanech u Prahy.

Z Itálie dováží oblečení značek Leidiro, Koralline, Relish, Giorgia&Johns, Double Ví, svetry Stefi a Celebrities, ale také krásné kabelky a originální doplňky. Všechny modely těchto značek jsou vyráběny přímo v Itálii a jsou tedy zárukou kvalitních materiálů a originality. V nabídce jsou modely jak pro volný čas, tak i pro prestižní společenské události.

Od jara loňského roku Gábina začala navrhovat vlastní volnočasovou značku, jejíž kolekci tvoří převážně různé tuniky, halenky, sukně a šaty. Vlastní kolekci šije z přírodních materiálů jako je kvalitní úplet, který si uchová barvy i střih i po mnohonásobném praní, dále čistá bavlna, směs bavlny s elastanem a 100% len pro letní kolekce. Modely navrhuje tak, aby byly slušivé i ve větších velikostech, ale přitom si zachovaly originalitu, moderní design a funkčnost.

Vztah s klientkami je založen na vzájemné důvěře a s mnohými z nich přerostl vztah do kamarádství.

Gabriela Fashion Boutique se představí během módní přehlídky na 4. Profinetworkingu na zámku Štiřín. Součástí prezentace bude i vlastní autorská značka Gabriela Fashion určená pro volnočasové aktivity.

www.gabrielafashion.cz

„Zdroj: tisková zpráva partnera 4. Profinetworkingu“