kare-cafeKARE Café Vám nabízí příjemné posezení ve stylové kavárně s luxusním designovým nábytkem. Vše co uvidíte v naší kavárně je možné zakoupit do Vaší firmy i přímo k Vám domů.

Máte důležitý pracovní meeting, nebo jen chcete posedět s přáteli u snídaně či oběda? Přijďte k nám uspokojit Váš pracovní či volný den. Využijte možnost privátních salónků na obchodní schůzky!

Kare CaféBěhem večera se kavárna promění na útulné prostředí, které nabízí příjemné posezení u sklenky vína z naší Šlechtitelské stanice – Velké Pavlovice.

Doorman Fred: „Vítejte“

Při vstupu do kavárny vás uvítá doorman Fred, který je charakteristickým symbolem KARE Design, společnosti s designovým nábytkem a bytovými doplňky. Proto není divu, že se zde budete cítit velmi příjemně. Citlivě zvolený nábytek z dílen KARE Design tvoří prostor kavárny, na druhé straně pak naleznete showroom, kde se nachází atraktivní nábytek a designové doplňky, které si můžete prohlédnout při popíjení kávy.

Čerstvé džusy, superfood, špičková gastronomie

Rozhodně však nezůstávejte pouze u pití kávy! Nápojový lístek nabízí i velmi atraktivní položky. Můžete zapomenout na běžné kupované džusy, vše je čerstvé. Vyzkoušejte také nápoje ze superfood, jsou zdravé a chutnají fantasticky. Každý týden máte navíc k výběru originální menu od šéfkuchaře, bagety a saláty. V KARE Café také naleznete čerstvé pečivo Breadway.

Kare CaféUnikátní koncept showroomu a café/bistra

Prostory jsou sympatické svým unikátním konceptem a jsou vhodné i pro pořádání nejrůznějších večírků. Dobrá adresa, příjemná obsluha, atraktivní nabídka nápojů i pokrmů a především oku lahodící prostory, to je KARE Café, vaše nová kavárna, kde posezení je opravdovým zážitkem. Přijďte nás také navštívit a ověřit si, že první návštěva u nás nikdy nebývá tou poslední.

Kontakty:

Kare Café, Jungmannovo náměstí, Praha 1
Telefon: 778 714 914
http://www.kare-cafe.cz/
https://www.facebook.com/karecafe/

Otevírací doba:
Po – Čt: 8:00 – 22:00
Pá – 8:00 – 22:00
So: 11:00 – 23:00
Ne: zavřeno