Empiria 21 je podnikatelský klub, jehož hlavním cílem je propojovat aktivní podnikatele prioritně z regionů Praha-západ a Praha-východ a podporovat jejich obchodní aktivity. A to jak prostřednictvím pravidelných setkání skupin na Praze 4 – Kavčích horách, v Praze 4 – Kunraticích, Říčanech, Českých Budějovicích, Táboře, Praze 2, Praze 10, Jihlavě a Liberci 1x za 2 týdny, tak i během společenských a vzdělávacích akcí a setkání ve firmách členů.

Klub je otevřen všem pozitivně naladěným a aktivním podnikatelkám i podnikatelům, kteří hledají netradiční cesty, jak poznávat úspěšné lidi ze svého okolí, chtějí navazovat nová přátelství a zároveň budovat podnikání na základě osobních kontaktů založených na důvěře, doporučení a referencích. Networkingová setkání jsou příležitostí, jak zefektivnit podnikání, ušetřit náklady na reklamu, najít vhodnou cílovou skupinu klientů a sdílet zkušenosti s podobně smýšlejícími lidmi.

Zakladateli podnikatelského klubu Empiria 21 jsou tři podnikatelé – Lucie Libovická, Barbara John a Petr Slavík, kteří networking považují za jednu z nejefektivnějších strategií, jak budovat dlouhodobé vztahy. Protože žijí a podnikají „za Prahou“, hledali podnikatelský klub v okolí, aby čas, kterého není nazbyt, mohli věnovat spíše schůzkám se zajímavými lidmi, než jej trávit v kolonách při cestě do centra města. Protože žádný klub vyhovující jejich představám nenašli, rozhodli se zúročit své znalosti i vazby na tento region a založili podnikatelský klub Empiria 21. Ten se postupem času díky franšízám rozrůstá i do dalších míst České republiky.

Chcete se dozvědět více o principech podnikatelského klubu Empiria 21?

Nebo se rovnou přijďte nezávazně podívat na některé z našich setkání. To nejhorší, co se vám tam stane je, že potkáte nové lidí, dobře se najíte a odnesete si inspiraci pro vaše podnikání. Vyberte si z míst a termínů setkání,  které vám budou nejvíce vyhovovat!