V současném deštivém počasí a při zkracujících se dnech, kdy budeme stále více hledat zábavu uvnitř, je zábavní centrum TEPfactor ideálním místem, kde se zaručeně pobavíte.

Pobočka v Chotilsku na Slapech nabízí kromě samotné hry také zastřešenou pláž, možnost ubytování ve stylových bungalovech a nabídku cateringu a tím je ideálním místem pro víkendovou zábavu nebo firemní večírek / teambuilding.

Zkušenost a profesionální přístup jsou na prvním místě!
Firemní akce a teambuildingy jsou v TEPfactoru zážitkem, který si můžete vychutnat celoročně. Ke každé firmě či týmu přistupujeme individuálně a profesionálně. Zajistíme pro vás občerstvení na doplnění energie, ubytování v bungalovech nebo v našich partnerských hotelech a samozřejmostí jsou i další doprovodné programy. Pokud
chcete akci ve formálnějším duchu, konferenční zařízení a technika je k dispozici. Celou akci na vaše přání zdokumentujeme.

Překonejte sami sebe i své kolegy!
V TEPfactoru je především cesta cílem, nejdůležitější je pobavit se a zažít něco nového. Herní úkoly si vybere každý podle své preference a kondice bez nutnosti splnit vše. Mezi úkoly najdete jak ty na fyzičku, tak takové, které více než vaše svaly zaměstnají vaši hlavu. Záleží na každém, jakou strategii zvolí a kde bude chtít začít a kde skončit.
Herní úkoly se dají řešit v libovolném pořadí a na každý úkol má tým neomezený počet pokusů. Celá hra je řízena elektronicky, na zdolání každé překážky je časový limit. Při neúspěšném plnění úkolu dostane každý hráč ještě druhou šanci.

TEPfactor je inspirován populárním televizním pořadem Pevnost Boyard.
http://www.tepfactor.cz/