Jak se přihlásit na setkání skupin?

Prosíme, nahlaste svoji účast na konkrétní akci předem pomocí odkazu „Přihláška zde“ u vámi zvolené skupiny a termínu setkání. Děkujeme.
Hosté (= nečlenové klubu) se mohou zúčastnit dvou setkání jakéhokoli klubu po celé republice – vždy po jednom setkání některé ze skupin.
Členové klubu Empiria 21 platí za setkání 150,- Kč, hosté částku 250,- Kč.
Cena za rozšířenou cca 15 minutovou prezentaci (s využitím projektoru, vystoupení apod.) podnikání / projektu je pro hosty 500, – Kč. Členové klubu mají tuto možnost zdarma.

Případová studie – návratnost investice kadeřnického studia do networkingu

Účastnice networkingových akcí, Hana Janošťáková, je majitelkou zavedeného vlasového ateliéru BONA FIDE v Českých Budějovicích a svěřila se nám, jaký efekt pro její podnikání mělo zapojení se do aktivit našeho klubu. Přečtěte si, co jí Podnikatelský klub Empiria 21 přinesl.

Ženy ženám

Na programu doprovodného programu akce Ženy ženám, která se koná 24. března 2018 v hotelu Bellevue v Českém Krumlově, jsou i tři semináře, které pořádáme: Cyklická žena (Dana-Sofie Šlancarová), ČCHI-KUNG – meditace v pohybu (Andreou Frei) a Prevence rakoviny prsu (Mamma HELP České Budějovice). To vše obohacené coffee breakem, zajímavými partnery s „ochutnávkou“ jejich produktů a tombolou. Více informací a přihlášku najdete na této stránce.

Víkendové setkání Empiria 21 Jižní Čechy

Zveme vás na víkendové setkání s kolegy a přáteli z jihočeských klubů Empiria 21 i s jejich rodinnými příslušníky! Víkend je čas na relax a tak ho přeci nebudete trávit sami! :) Na statku Výštice se o víkendu 20. -22. dubna 2018 pobavíte, odpočinete, spoustu věcí se naučíte a poznáte nové tváře a přátele. Více informací a přihlášku najdete na této stránce.

Skupiny České Budějovice + Tábor se schází v prostorách RAW cukrárny, Kněžská 4 v těchto termínech:

20. února 2018 od 8:00 hod. do cca 10:00 hod. Přihláška zde.
6. března 2018 od 8:00 hod. do cca 10:00 hod. Přihláška zde.
20. března 2018 od 8:00 hod. do cca 10:00 hod. Přihláška zde.
Další přesné termíny pravidelných úterních setkání pro rok 2018 budou oznámeny.