Dvě šťastné účastnice večerů 8. Profibabince v tombole vyhrály víkendový pobyt pro dva v západočeských Konstantinových lázních. Pojďme si tyto malebné lázně představit blíže.

Konstantinovy Lázně, jediné lázně Plzeňského kraje, leží na okraji Tepelské vrchoviny,  v nadmořské výšce 520 metrů v jedné z ekologicky nejčistších oblastí České republiky. Zdraví zde nacházejí lidé nejen s nemocemi cév, ale i lidé s nemocemi pohybového aparátu, nervové soustavy či s cukrovkou, především s jejími cévními a nervovými komplikacemi.

Hlavní léčebné metody jsou založeny na využití přírodních léčivých zdrojů. Pramen přírodní minerální uhličité vody, která je čerpána z hloubky 40 m při teplotě 9,9 °C, má největší obsah volného oxidu uhličitého v České republice.

Samotné lázně nabízejí relaxaci v rozlehlém parku, okolí je přímo stvořené pro turistiku v přírodě. Naleznete zde několik naučných stezek, historických památek a přírodních objektů, které je možné navštívit pěšky či na kole. Využít můžete desítky kilometrů cyklistický tras, inline dráhu či moderní wellness a fitness centrum. Nechybí zde ani možnost kulturního a společenského vyžití.

Ubytování v hotelích s příjemnou rodinnou atmosférou doplňuje racionální strava s možností výběru z různých diet. Ochutnat můžete pokrmy z čerstvé zvěřiny, drůbeže, sladkovodních ryb, nabídku jídel podtrhuje výběr  kvalitních vín, káv a zákusků.

Mimořádné ubytování nabízí hotel Spa Boutique Löwenstein. Naleznete zde 16 komfortně vybavených apartmá ve 4 kategoriích, snídaňovou místnost, loby bar či stylové spa. V designu interiéru hotelu upřednostňujeme čisté linie, u jejich vybavení kombinujeme moderní vzhled s použitím tradičních materiálů.

Pro zdravé osoby nabízíme celou škálu wellness pobytů a dovolených, které jsou plné příjemného koupání a wellness procedur. Pro firmy a management podniků máme k dispozici zázemí pro uspořádání  večírku, konference, školení či semináře. K příjemnému prostředí lze samozřejmě přidat welness-volný čas.

Léčebné lázně Konstantinovy lázně a.s.
Plzeňská 58, 349 52  Konstantinovy Lázně
Tel.: 374 615 512, e-mail: rezervace@konstantinovy.cz, www.konstantinovy.cz