GERnéticFrancouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Je určena pro profesionální práci kosmetiček, wellness studií a lázní a pro následnou každodenní domácí péči o pleť. GERnétic nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.

Zakladatelem kosmetiky GERnétic je francouzský lékař, biolog a biochemik Dr. Albert Laporte, který byl přijat do prestižního týmu vědců na pařížské klinice popálenin. Na základě svých výzkumů došel k závěru, že kůže je odrazem vnitřního stavu organismu. Svůj objev představil Albert Laporte jako tzv. „buněčnou terapii“, jejíž princip spočívá v tom, že pokožkou lze dopravit do těla důležité látky, nezbytné pro správné fungování organismu.

V roce 1977 představil Albert Laporte svůj první krém Synchro (dnes je odborníky nazýván jako zlatý poklad v kelímku – pozn. redakce). Měl velký úspěch a pro svůj sen nadchnul tým špičkových specialistů, s nimiž o 12 let později otevřel své známé laboratoře – Laboratoires GERnétic Synthése. Pro své laboratoře vybral to nejlepší místo: Château d´Ensoulés v městečku Béraut, obklopené nedotčenou krajinou Pyrenejí, ideální prostředí pro kultivaci, vývoj a výrobu 100% přírodních bioproduktů.

Klientům chtěl Albert Laporte poskytnout maximální komfort, a proto svou distribuci založil na exkluzivní spolupráci s kosmetickými salony a wellness centry. Vycházel přitom z faktu, že má-li být péče o pokožku dokonalá, je nezbytné spojit kvalitní produkt s diagnostikou pleti a profesionální pomocí při výběru přípravku.

GERnétic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup ke kosmetice, jde spíš o celkový zdravotní stav, který se pak projeví na vzhledu pokožky.

Kosmetické přípravky  GERnétic  jsou před uvedením na trh dlouhodobě klinicky a dermatologicky testovány, s vynikajícími výsledky. Výrobce garantuje výbornou kožní snášenlivost. Při celém výrobním procesu procházejí výrobky náročnou kontrolou a dalším testováním.

GERnétic nabízí komplexní ošetření celého těla, včetně rukou a vlasů. Udržuje pleť v dobrém stavu. Je to kosmetika pro krásu, zdraví, pohodu a příjemný pocit.

Díky obsahu aktivních látek produkty GERnétic:

 • zamezují předčasnému stárnutí,
 • řeší různé problémy vyskytující se na pokožce jako akné, vrásky, jizvy, strie, popáleniny, ekzémy a další,
 • zpevňují a modelují poprsí,
 • přispívají k zeštíhlení a odstraňování celulitidy.

 

Čím se liší GERnétic od klasické kosmetiky

 • Působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu.
 • Způsob aplikace přípravků je odlišný, dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání.
 • Přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné.
 • Některé přípravky mají lehkou prokrvující schopnost, která zabezpečí hluboký průnik aktivních látek.
 • Díky špičkovým vlastnostem výrobků není nutné používat mechanické čištění pleti. Zákaznice odchází z kosmetického salonu s klidnou pletí.

 

Principy GERnétic

Buněčná terapie

GERnétic vychází z poznání, že pomocí kosmetické péče lze tělo obohatit o vitaminy, minerály, stopové prvky, aminokyseliny a jiné látky, které nedokážeme získat v dostatečném množství z potravy. Přípravky GERnétic přinášejí buňkám komfortní množství výživných látek, které regenerují nejen pokožku, ale i celý organismus. Obnovují strukturu a pevnost pokožky a výrazně ji omlazují.

Biotechnologie

GERnétic využívá výhradně přírodní aktivní látky z ekologicky certifikovaných oblastí (192 druhů rostlin, 15 druhů řas). Pro výrobu přípravků volí vysoce moderní způsob – biotechnologii. Ta zachovává vysokou účinnost přírodních aktivních látek a garantuje maximální šetrnost k pokožce i k přírodě.

Homeopatické dávkování

Homeopatické dávkování je založeno na názoru, že velmi malé dávky aktivních látek organismus posilují, zatímco větší jej ochromují. GERnétic využívá tohoto principu i při

aplikaci výrobků.

Využití meridiánových zakončení a meridiánových drah

Při aplikaci regeneračních krémů využívá GERnétic stimulaci meridiánových zakončení (ušní lalůčky, plosky chodidel, přední stranu hrudníku). Aktivní látky aplikované na tato místa se lépe vstřebávají.

 

 „Krásný a mladý vzhled není jen otázkou věku, ale především záležitostí pravidelné péče kvalitními přípravky!“ Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic

 

Kosmetické salony GERnétic

Objevte svět dokonalé péče v kosmetických salonech a wellness studiích, které pracují s francouzskou kosmetikou GERnétic.

 

Špičkové služby salonů zahrnují:

 • Diagnostiku pleti.
 • Sestavení individuálního programu.
 • Maximální péči se skvělými výsledky
 • Účinné řešení pro aknetickou pleť a další pleťové nedostatky.
 • Odstranění celulitidy.
 • Zeštíhlení.
 • Zpevnění a modelace poprsí.
 • Relaxační a detoxikační zábaly.

 

Kosmetické salony najdete na www.gernetic.cz

https://www.facebook.com/GERnetic.cz  Staňte se fanoušky kosmetiky GERnétic!

https://www.youtube.com/channel/UCdrGkyANK8d4XO-KRbXbsrQ Prohlédněte si spoty o GERnétic on-line.