Pavla SazamováPavla Sazamová je poradkyní v oblasti zdraví a krásy. Už šestým rokem spolupracuje se spoleností LR Health & Beauty, jejímž produktům je plně oddaná. Jak sama říká, doma v její koupelně nenajdete nic, co by nebylo z nabídky LR. Pracovní život tráví na cestách a stará se o více než tisícovku rodin z celé republiky, kterým radí v otázkách zdraví a podporuje je i po pracovní stránce.

Jejím favoritem je proto Mind Master, který patří mezi nejvyhledávanější produkty z nabídky LR vůbec. Lahodný gelový nápoj totiž dokáže reagovat na témata současné doby a výsledky jsou vidět takřka okamžitě. A to je to, co úspěšný podnikatel v plném pracovním nasazení potřebuje.

Mind Master je první produkt svého druhu, který se pyšní jedinečným složením i účinky. Kombinací čistě přírodních látek, které obsahuje, umí podpořit současně zdraví i výkonnost. Přítomné antioxidanty resveratrol, chlorofyl, vitamín E a selen zachycují volné radikály, které utlumují organismus a neutralizují je. Vitamíny skupiny B a cholin podporují duševní výkonnost, koenzym Q10, železo a L-karnitin zase posilují kondici fyzickou. Významnou roli tu hraje také zelený čaj, který transformuje „špatnou” energii na pozitivní.

A jaké výsledky tento doplněk stravy přináší konkrétně? Mind Master je skvělým partnerem v práci, při sportu i ve volném čase. Umí zmírnit následky stresu, stimuluje energii a aktivitu, podporuje kvalitní spánek a celkově přispívá k psychické a fyzické pohodě člověka. Díky tomu můžeme bez problémů a v plné síle dělat skutečně to, co nás baví.

Mind Master nabízí variantu Green Formula s plnou silou zeleného čaje a Red Formula, která je doplněná o ovocnou příchuť hroznů. Nápoj ocení celá rodina, je totiž zcela bezpečný pro malé i velké. Často ho například užívají studenti, kteří potřebují posílit mysl ve zkouškovém období. Věrnými uživateli jsou ale hlavně majitelé firem, podnikatelé a manažeři, jejichž dny jsou pracovně náročné, bystrá hlava a úsudek jsou nezbytné a zároveň chtějí mít ve volném čase dostatek energie pro rodinu a své vlastní koníčky.

Kvalitu Mind Masteru potvrzuje pečet SGS Institut Fresenius GmBH, jeho zdravotní nezávadnost vědecky ověřila komise European Food Safety Authority (EFSA).

Během květnového Profinetworkingu na zámku Štiřín mohou účastníci nápoj ochutnat od Pavly Sazamové. www.antistress-info.org

Pavla Sazamová, organizační manažerka

„Zdroj: tisková zpráva partnera 4. Profinetworkingu“