Mám jeden sen. Ukáži vám, že G Suite (Google aplikace) jsou skvělé. Google aplikace vám poskytnou základní sadu běžných aplikací, které jako podnikatelé potřebujete pro vyřízení vaší denní agendy. Balíček obsahuje emailové řešení, ale i licence na textový editor, tabulkový kalkulátor, prezentace, kalendář, kontakty, videokonference, diskové úložiště, formulář a další drobnosti a to vše vzájemně integrované. Není to krásné? Je.

Předvedu vám, že život bez IT starostí je prostě krásný. Proč si ho máte kazit neustálou instalací čeho si? Proč myslet na to, kde máte data uložená a jestli je máte vhodně zabezpečená. Po roce mě prosím napište, že to nebyl jen sen. Že to, co jste se naučili je bezva.

Co se na kurzu dozvíte?

Jasně vám ukáži rozdíly mezi klasickým pojetím IT a novějším pojetím, založeným na nabídce IT jako služby. Ano, jedná se o to trochu zprofanované slovo Cloud. Představím vám balíček služeb, pod souhrnným názvem Google Apps, ale můžeme i zabrousit ke konkurenci a řešení Microsoft Office 365. Prakticky zjistíte, zda nabídka služeb obsahující profesionální emailový systém Gmail, textový editor, tabulkový kalkulátor, kalendář, kontakty, formuláře ale i video-konference a další služby vám pomůže a bude vám plně vyhovovat.

Jaké mám zkušenosti s uvedenou problematikou?

Proč já? Přes dvacet let se zabývám návrhem systémů, které stále používají ve středních společnostech a korporacích. Jsem držitel prestižní certifikace Google Apps Certified Deployment Specialist a Google Apps partner. Nabízím vám své dlouhodobé znalosti a zkušenosti s ohledem na velikost a potřeby vašeho podnikání.
Využijte naplno možností, které před pár lety byly velice drahé nebo poměrně obtížně realizované.

Průběh kurzu, bude to jízda

Názorně a konkrétně si projdeme některé z výhod aplikací obsažených v balíčku služeb Google Apps. Některým tématům se můžeme věnovat více, některým méně a některá i vynechat. Všem zájemcům zasílám před-kurzový dotazník. Na základě něho, případně na základě vzájemného konsenzu probíranou látku upravíme.

 • email pod vaší doménou a jak si udržet pořádek v doručené poště
 • podíváme se na možnosti a rozdíly mezi Google Gmail a Google Inbox, předvedeme si poměrně detailně filosofii řešení Google Gmail
 • založíme si dokument Google Docs, který můžeme všichni v jeden okamžik upravovat
 • vytvoříme si formulář a budeme analyzovat vyplněná data v tabulkovém kalkulátoru Google Table
 • podíváme se na možnosti skriptů a projdeme si možnostmi automatizace
 • naplánujeme si událost a připojíme se pomocí videohovoru Google Hangouts
 • založíme si kontakt a ukážeme si výhody skupin
 • vytvoříme si prezentaci Google Slides s možností přijmutí otázek z publika (položte otázku)
 • podíváme se na možnost ukládání a tvorby poznámek Google Keep
 • zabezpečíme si účet a ukáži vám, že i pokud budete znát heslo tak se na účet nepřihlásíte

Co musíte před kurzem znát? A co si vzít sebou?

Nemusíte znát skoro zcela nic. Opravdu. Můžete jen poslouchat.

Bonus pro vás

Každý absolvent získá výraznou slevu 75 procent na případnou realizaci a nastavení služeb Google Apps. Během 14 dní od skončení kurzu můžete také využít možnost osobní online konzultace. No jasně, už přece víte jak na to.


Trvání kurzu: 3 hodiny

Cena kurzu:

 • 600,- Kč vč. DPH
 • cena zahrnuje i drobné občerstvení

Termín a místo konání kurzu: 8. března 2017, 17-20 hodin. Kavárna Swiss Cheese, Libušská 182/15, Praha 4 – Libuš, mapa: https://goo.gl/maps/SvSqN

Minimální počet účastníků: 5

Maximální počet účastníků: 20

Co s sebou: notebook s možností připojení na wifi (wifi připojení je zajištěno)

Doplňující informace ke školení vám rádi poskytneme na emailu petr.slavik@empiria21.cz nebo telefonním čísle 603 720 806.

Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše přihláška na kurz Google aplikace – Co, Proč a Jak?

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (vyžadováno)

Adresa společnosti (vyžadováno)

IČ společnosti (vyžadováno)

DIČ společnosti

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?

 

Představení lektora

Radek PohnánRadek Pohnán je Google Cloud Partner a zároveň držitel prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist. Pomáhá společnostem a jednotlivcům implementovat to nejlepší z toho, co nabízí svět G Suite (Google aplikací). Zároveň díky dosavadní praxi zná i konkurenční prostředí Microsoft Office 365. 

Je zakladatelem webu Cleverity.cz. Má za sebou úspěšné návrhy a realizace infrastruktury pro střední podniky a to včetně zajištění vysoké dostupnosti. Podílel se na vypracování Disaster Recovery a Business Continuity plánů. Tyto zkušenosti vám může nabídnout při tvorbě vaší IT strategie.