Členové Podnikatelského klubu Empiria 21 dostávají na webu klubu prostor k prezentaci svého podnikání a představení novinek ze společnosti. Jako první se této nabídky chopil Kamil Vašák ze společnosti iDomino, která vyvíjí systémy pro podporu prodeje v oblasti B2C, tedy typicky běžným koncovým zákazníkům. Dejme mu tedy slovo.


Revoluční systém Loyal7 pro podporu prodeje v kamenných prodejnách je založený na hře a kupónech. Zákazníci kamenných prodejen naše hry milují. Díky tomu si hraje více než 90% z nich a více než 35% zákazníků se následně vrací do kamenných prodejen našich klientů, aby v nich opakovaně nakoupili.

Obchodníci (naši klienti) zůstavají díky správě kampaní v systému Loyal7 v kontaktu s drtivou většinou svých zákazníků.

Loyal7 je velmi flexibilní a přizpůsobitelný téměř každému byznysu.

Pro majitele obchodů nabízí rozsáhlé analýzy nákupního chování s možností testování kampaní např. v jednom regionu či cílením na zákazníky podle počtu jejich návštěv či výše útraty.

Budeme rádi, když si systém Loyal7 sami ve vaší prodejně vyzkoušíte – zdarma a bez závazku! Kontaktujte nás na emailu kamil.vasak@idomino.cz, případně nás můžete po předchozí domluvě navštívit v našich nových kancelářích na adrese Radlická 50, Praha 5. Více informací o systému Loyal7 naleznete na stránkách http://www.loyal7.com/