Pierre LangKaždá žena chce být jedinečná!

Rakouská značka Pierre Lang dělá radost svými šperky zákaznicím již třicet let. Tyto šperky se pyšní hlavně vysokou kvalitou, originálním designem a důmyslnou kombinovatelností.

Osobní kontakt je základ. Pierre Lang dbá na osobní kontakt a individuální potřeby zákaznic, proto šperky nenajdete nikde v kamenných obchodech. Po celé republice je k dispozici dostatečné množství stylistek, které vám rády přivezou kolekci ukázat osobně. Vše si můžete vyzkoušet a osahat. Pokud navíc pozvete i kamarádky a uspořádáte Pierre Lang Party, dostanete body, za které si pak můžete vybrat nejrůznější šperky zcela zdarma. Nakupování něčeho tak krásného, jako jsou šperky, má být přece zábava a to se vám právě díky Pierre Lang Party splní!

Hity letošního léta

Hlavním letošním letním trendem přehlídkových mol jsou květiny, proto aktuální kolekce nese název Secret Garden. Pierre Lang nechal svoje šperky rozkvést! Představte si, že existuje tajná zahrada, dechberoucí malý ráj, který okouzlí všechny vaše smysly, to jsou šperky Pierre Lang. Nechte proto rozkvést i váš outfit. Pokud přeci jen nepodléháte aktuálním trendům, je v kolekci připravena i nadčasová klasika či minimalistická elegance.

Složení šperků

Šperky jsou dělané z 80 % ruční prací kombinovanou s nejmodernější technologií. Výrobními materiály jsou cín nebo měď. Ty jsou pokované velkou vrstvou žlutého nebo růžového zlata, rhodiem, nebo ruteniem, díky čemuž jsou 100% antialergení a velmi odolné.

Letní akce pro nové zákazníky

V létě jsou pro nové zákaznice připraveny úžasné akce, takže pokud se chcete nechat okouzlit kvalitou, krásou, elegancí a precizním zpracováním šperků Pierre Lang, stačí si dohodnout termín schůzky.

Partnerem 1. Profinetworkingu na zámku Berchtold je zástupkyně společnosti Pierre Lang Markéta Sedlmajerová, tel.: 734 248 181