Léto máme u konce a já jsem pro Vás připravila podzimní novinky od nové  firmy LISA CAMPIONE, tato značka se zabývá městskou, sportovní a pohodlnou módou propojenou o módní casual prvky. Firmu TUZZI představovat nemusím, jedná se o německou klasiku, která se dá dobře kombinovat s italským stylem. Velikostní sortiment nabízíme od S do XXXL.

Co se bude nosit na podzim a v zimě?

Fashion ServisNa začátku bych ráda zdůraznila, že jsou to trendy, které nemusíme oblékat všechny, ale vybrat ty, v kterých se budete cítit dobře a pohodlně. Všechny pracujeme a proto chceme vypadat dobře celý den, který je kolikrát velmi dlouhý.

Neuděláme chybu, když oblékneme flaušové kabátky a delší kabáty, prošívané vestičky, bundičky. Budou vládnout zemité odstíny, klasická černá, odstíny šedé na zimu krásná ledově šedá a firma LISA CAMPIONE zařadila do své kolekce mojí oblíbenou modrou, kterou kombinuje s béžovou , bílou a doplněnou červenými prvky. Nemůžu opomenout nadýchané pleteniny v jemných odstínech, která v kombinaci se šifónem vypadá fantasticky. Módním molum vládne červená od jemného odstínu až po burgundskou. Pokud máte pocit, že se v červené necítíte dobře,  zařaďte do svého šatníku pouze ty kousky, kde je červená zastoupená pouze v detailech, věřte, že v kombinaci s modrou a bílou neuděláte chybu.

Nebojte si obléknout džíny a abychom celý outfit „zjemnili“ doplňte je sáčkem, kabátkem s kožešinovou obrubou nebo halenkou s rukávy do zvonu nebo nabíráním.

Pokud máte rády vrstvení, tak jste „in“, protože se všechno vrství a vrství  a mixují se materiály.

Nesmím zapomenout na doplňky, s kterými doladíte celý komplet a dají tomu takovou tu hezkou tečku. Ty co mne znají, vědí, že u mne vždy najdou šálky, šály a šátky bez nich to prostě není ono.

Fashion Servis

Na závěr mého povídání bych Vás ráda pozvala 25.9.2017 od 17.00 hod. na představení firmy LISA CAMPIONE v našich prostorách na Praze 10 společně s úžasnou Šárkou Brzobohatou, která nám řekne vše o trendech líčení,  kosmetiky a výživy, tak jak má ve svém sloganu „Dokonale krásná“.

Mějte se krásně, já se na Vás společně se Šárkou budu těšit a užívejte si zbytek léta……..

Jana Stuchlová, Fashion Servis, tel.: 603222193