myšlenková mapaKdo by je dnes neznal – vizuální podpora myšlení, rozhodování nebo plánování. Nástroj pro zachycení poznámek či nápadů, funkční metoda prezentace. V současnosti se o nich píše i mluví na každém rohu, kdo je však využívá? Prvním krokem k zamýšlenému praktikování myšlenkového mapování bývá nákup knih a studium teorie. Máme pro vás návrh – počkejte se čtením. Pozvali jsme do našeho podnikatelského klubu Daniela Gamrota osobu nejpovolanější v oblasti praktického používání myšlenkových map!

Zkuste na chvíli zapomenout, že existují desítky publikací o myšlenkových mapách, za které můžete utratít i tisíce korun. A vezměte jako fakt, že Daniel během svého působení v roli konzultanta a lektora myšlenkového mapování pro byznys, podnikání i studium zjistil, že nejlepším prvním krokem je zvednout hlavu od knihy, vzít pero, fixu či tužku do ruky a využít příkladů z vlastní osobní či profesní praxe k nalezení cesty, na které začnete naplno využívat tuto excelentní techniku. Provedl tímto praktickým způsobem nasávání teorie stovky účastníků, jejichž ohlasy si můžete dohledat v referencích na jeho blogu. Důležitější než psaná slova je však to, že obrovská část absolventů zapojila myšlenkové mapy do svého života a využívá jejich předností k dosahování záměrů. Přidejte se mezi ně!

Co vás na workshopu čeká

 • Rychlá pasivní teorie
  • základy myšlenkových map – kde se vzaly a proč fungují
  • doporučení pro tvorbu myšlenkových map
 • Názorná aktivní praxe
  • aplikace teorie na vašich tématech podle mnou vytvořeného scénáře
  • pochopení teoretických doporučení uvedením do praxe
  • příprava na další kroky ve vlastních projektech

 

Co není pro workshop potřeba

 • nepotřebujete žádné znalosti myšlenkového mapování
 • není důležitá oblast vašeho profesního/osobního působení
 • nemusíte mít „výtvarné nadání“ – mapy nejsou umění

 

Co si s sebou určitě vezměte

 • barevné fixy či pastelky dle vlastního uvážení (Daniel z vlastní praxe doporučuje STABILO point 88, ale mohou být skutečně jakékoliv) – minimálně 6 barev
 • dobrou náladu, ale o tu se postaráme, takže přijďte klidně bez ní

 

S čím odejdete

 • pochopíte teoretická doporučení – proč a jak je aplikovat
 • získáte materiály, které vám pomohou v začátcích a připraví vás na další používání myšlenkových map
 • vlastnoručně vytvoříte v myšlenkových mapách koncepty a návrhy řešení vlastních situací
 • pokud přijmete drobnou výzvu, se kterou vás Daniel seznámí na workshopu, získáte pozornost – více ale až na workshopu ;)

 

A pokud nevíte, je-li pro vás kurz vhodný, rozhodně pište na petr.slavik@empiria21.cz.

Těšíme se na vás!

Termín: 26. listopadu 2014, 15 – 18 hod.

Místo: restaurace U Krbu, Vestec

Cena: 780,- Kč (cena zahrnuje i občerstvení ve formě bufetu + nápoje)

Školení se uskuteční pro minimálně 4 přihlášené účastníky. Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše přihláška na kurz

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (vyžadováno)

Adresa společnosti (vyžadováno)

IČ společnosti (vyžadováno)

DIČ společnosti

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?

 

Představení lektora

Daniel GamrotDaniel čtyři roky vedl jako konzultant servisní IT projekty v rámci evropských energetických společností. Na této pozici se začal hlouběji seznamovat s technikami, které nyní předává dalším lidem jako lektor myšlenkového mapování. Své semináře vede na ryze praktických příkladech z osobního i pracovního života a s maximálním zapojením všech účastníků. Dále se Daniel orientuje na oblast sebeřízení a zvyšování osobní produktivity. Prostřednictvím nabytých zkušeností pomáhá lidem začít řídit vlastní záležitosti a učit se, jak potlačit zbytečný stres díky principům metody GTD. Založil rovněž projekt LifeNotes, který se soustředí na podporu českých a slovenských uživatelů služby Evernote.

Daniel je absolventem Ostravské univerzity v Ostravě, oboru Informační systémy. Je autorem příspěvků na vlastním blogu a webech LifeNotesMít vše hotovoChci růst a SuperApple.cz