Podnikatelský klub Empiria 21 vás ve spolupráci s Městským úřadem Říčany zve na neformální setkání u kávy se starostou města p. Vladimírem Kořenem a zástupci dalších odborů městského úřadu. Setkání se uskuteční ve středu 29. března 2017 od 8 hodin v zasedací místnosti MÚ Říčany.

Cílem těchto setkání, která klub Empiria 21 pořádá na radnicích měst a obcí, je propojit navzájem podnikatele, kteří zde žijí či podnikají a zároveň je osobně seznámit s představiteli města. Podporujeme oboustrannou výměnu informací o záměrech radnice na rozvoj podnikání a pojmenováváme klíčové otázky, které podnikatele nejvíce zajímají, či které je trápí a společně hledáme odpovědi.  

Během těchto setkání má každý z účastníků čas na krátké představení sebe i svého podnikání a také sdílení aktuálních problémů, které řeší a se kterými mu mohou ostatní účastníci pomoci – poptávka nových dodavatelů, marketing, zaměstnanci, prostory atd.

Za město Říčany se setkání zúčastní:

  • Vladimír Kořen – starosta
  • Ing. E. Heyrovský- vedoucí odboru správy majetku
  • Ing. Č. Šťastná – vedoucí odboru územního plánování a regionálního rozvoje
  • Mgr. M. Javůrková  – vedoucí odboru kancelář starosty
  • a další

Připraveny jsou pro vás novinky z oblastí

  • připravovaná výběrová řízení,
  • investiční pobídky,
  • chystaná opatření v dopravě (vč. plánovaných rekonstrukcí některých ulic)
  • a další

Datum: 29. března 2017 od 8 do cca 10 hodin

Adresa: Městský úřad Říčany, Masarykovo náměstí 53, 1. patro, Říčany, mapa: https://goo.gl/maps/CRkxbFZWAmR2

Vstup zdarma, součástí setkání je malé občerstvení.

Přihláška na setkání

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš obor činnosti (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

O Podnikatelském klubu Empiria 21

Podnikatelský klub Empiria 21 od roku 2014 organizuje pravidelná setkání podnikatelů, OSVČ, majitelů malých a středních firem nejen v Jesenici, ale i na dalších místech České republiky. Jeho cílem je pomáhat podnikatelům nacházet nové klienty, zakázky, obchodní partnery a zaměstnance. Tato setkání jsou pro účastníky pravidelným zdrojem kontaktů i osobních doporučení. O tom, že se klubu tento cíl daří plnit, svědčí fakt, že akcí klubu se za dobu jeho činnosti zúčastnilo přes 1700 podnikatelů.