Agentura NáhodaČeská seznamovací a rozvojová agentura Náhoda vznikla v roce 2011. Zrodila se myšlenkou pomoci s budováním smysluplných partnerských vztahů. Trh v oblasti seznamování a osobního rozvoje v oblasti vztahů nabízel buď banální vyhledávání a konverzaci po internetu nebo rychlé rande. Nikde se nedařilo najít seznamku, jejíž příležitosti k seznámení by byly neotřelé, nápadité, zábavné a navíc by se zajímala také o člověka samotného. Třeba by chtělo nalézt důvody, proč hledáme stále stejného a nejspíš tedy nesprávného partnera. Proč náš vztah ztroskotá vždy ve stejné chvíli. Proč jsme to právě my, kdo stále nemůže potkat svého vysněného prince.

Náhoda proto, že jsme v životě často na rozcestí a v podstatě náhodou se rozhodneme vykročit po cestě, která nás dovede k něčemu novému. Stejně tak je to i s partnerstvím a v životě vůbec. Je důležité jít náhodě vstříc a být na ni připraveni.

Na rozdíl od ostatních internetových seznamek klade agentura Náhoda důraz na osobní setkání se svými klienty a profily jsou ověřovány. Je plně respektována osobnost každého jedince a je zaručena absolutní diskrétnost. Cílem je být k ruce nezadaným při hledání partnerů, ať už jsou jejich nároky jakékoli. Základem úspěšného seznamování v Náhodě je propojení klasických seznamovacích aktivit s osobního rozvojem. Věříme, že je důležité nabízet klientům ty nejkomplexnější služby v oblasti seznamování.

Po agentuře Náhoda, dále vzniká v roce 2016 agentura Opravdovost, která jde ještě dál.
Její rozvojový program nemá ve své komplexnosti konkurenci. Přináší zcela nový přístup ke skutečné transformaci. Jedná se o dlouhodobý program osobního rozvoje, který pracuje s vašimi individuálními potřebami a je vám sestaven na míru.
Odhalte příčiny své nepohody. Pomůžeme vám harmonizovat do jednoho celku – tělo, mysl i srdce.
Získáte svou sílu, budete šťastní, zdraví a začnete OPRAVDU žít!

Agenturu Náhoda/Opravdovost budete moci poznat blíže již 22. 9. 2016, na 12. Profibabinci v restauraci Sokolovna Průhonice, kde se stávají partnerem akce.

www.nahoda.com
www.opravdovost.cz