NATURHOUSEChcete se osamostatnit a začít podnikat? Hledáte tipy a nápady v čem podnikat a stále jste nenašli ten pravý? Začněte podnikat v oboru zdravé výživy s NATURHOUSE (mimochodem, jedná se o partnera 11. Profibabince)! Nabízíme vám několik možností spolupráce pod osvědčenou značkou s prověřeným know-how.

Bez podpory silné značky je dnes velice složité se prosadit. Obzvlášť to platí v tolik saturovaném oboru jako je poradenství ve zdravém životním stylu, úpravě stravovacích návyků a hubnutí. Mnoho lidí je přesvědčených, že když má alespoň určité ponětí o zdravém stravování, může začít podnikat na vlastní „pěst“. Jenže po nedlouhé době zjistí, že nemají dostatečnou klientelu, pokud si ji umí získat, neumí si ji udržet, nebo nástroje, jak o sobě dát vědět, prostě nefungují. Proto franchisové podnikání přináší osvědčený způsob, jak začít podnikat a současně, jak v podnikání úspěšně pokračovat.

Podnikání v oblasti úpravy životosprávy má budoucnost. To potvrzují různé studie, výzkumy i prognózy. V dnešní uspěchané době trpí více než 70 % českého obyvatelstva různými zdravotními neduhy, jejichž příčinou je nesprávná životospráva, nadváha, obezita, stres apod. Pokud tedy máte zájem podílet se na smysluplné činnosti, pomáhat lidem a ze svého „koníčka“ vytvořit smysluplný podnik, začněte s námi.

 

Více než 40 franchisantů, 75 poboček a 150 000 spokojených klientů

Během 7 let, kdy jsme vstoupili na český trh, jsme rozšířili naši franchisovou síť o více než 40 franchisantů, kteří provozují 75 výživových poraden, v nichž pomohli více než 150 000 klientům ke štíhlejší postavě a lepším pocitu ze sebe sama. Někteří naši partneři pracují v rolích dietologů – výživových poradců, jiní jsou podnikateli, kteří na své pobočce zaměstnávají personál: asistentku a výživovou poradkyni. A někteří naši franchisanti provozují více než jednu pobočku NATURHOUSE. Další možností je odkup již zavedené a prosperující výživové poradny.

NATURHOUSE - pobočka České Budějovice

Podnikejte s námi, nebudete na to sami!

Dlouho jsme přemýšleli, jaký slogan zvolit, až jsme se rozhodli pro „Podnikejte s námi, nebudete na to sami!“, který vystihuje podstatu franchisového podnikání pod značkou NATURHOUSE. Franchisovou síť plánujeme i nadále rozšiřovat do dalších měst a lokalit, abychom byli všem klientům se zájmem o zdravý životní styl a správné stravovací návyky co nejblíže. Naším cílem je pokrytí všech měst s 5 000 a více obyvateli.

 

Důvěryhodný partner

Můžete se stát součástí sítě, která má významný obchodní potenciál a vyznačuje se vysokou kvalitou, profesionalitou a skutečnými výsledky. Spolupráce formou franchisingu je vhodná jak pro zavedené výživové poradce, tak i pro nováčky v oboru, stejně tak i pro investory, kteří zprovozní pobočku a zaměstnají v ní vlastní personál. A protože víme, že se vše mění, zavedli jsme pro naše franchisanty i personál na pobočkách vzdělávání formou NATURHOUSE University. Jde o unikátní vzdělávací program ve výživovém poradenství, manažerských dovednostech a selfmanagementu, kdy mohou úspěšní absolventi získat titul MBA z americké univerzity.

 

Přidaná hodnota NATURHOUSE

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí. Přidaná hodnota spočívá v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu produktů na bylinné bázi. Jídelníček sestavený na míru potřeb každého klienta vychází ze zásad středomořské kuchyně, je tedy lehký, pestrý a je možné jej různě obměňovat.

 

Bližší info poskytne:
Ing. Petr Kouble, manažer franchisové sítě
tel.: +420 725 766 437
e-mail: petr.kouble@naturhouse-cz.cz
web: www.franchising.naturhouse-cz.cz