Ve čtvrtek 19. května proběhla dosud největší akce, kterou jsme jako Podnikatelský klub Empiria 21 organizovali. 11. Profibabinec na zámku Štiřín hostil celkem 125 účastníků (ano, mezi dámami bylo i několik mužů z řad partnerů akce), kteří si užili skvělé odpoledne a večer mezi „kolegy podnikateli“.

Od 16 hodin čekal na všechny nedočkavé pan doktor Větvička – doslova žijící legenda zámku Štiřín. Během procházky rozkvetlou zámeckou zahradou dokázal svým nadšením pro rostliny a celý park zaujmout celou skupinu. V závěru prohlídky je pak zavedl i do interiéru zámku a nakonec padlo i několik podpisů do jeho knih ;)

Pak už vše mířilo k networkingovému večeru – tedy tomu, proč se na Štiříně všichni sešli. Ten zpestřila módní přehlídka, sportovního vystoupení pole dance a také osobní podnikatelské příběhy některých partnerů 11. Profibabince. A kdo se snad nudil, tak měl možnost se zúčastnit networkingové hry, v níž se dal vyhrát voucher na ubytování na zámku pro dvě osoby. Tradiční závěrečná tombola byla již jen třešničkou na dortu vydařeného večera, který přinesl jeho účastníkům nové obchodní kontakty, inspiraci a energii do jejich podnikání!

Fotogalerie z 11. Profibabince (autorka fotografií Zuzana Lhotská

 

Partneři 11. Profibabince

Děkujeme partnerům 11.Profibabince!

Zámek Štiřín
Natur House
Svatební centrum Adina
Konstantinovy lázně
Ford Kačmáček
Pevonia
Troja catering
Sedmero paprsků
Samui spa
Naděje
Pierre Lang
Radka Lankášová
Aranžérie
Villa Sandi
ESBM
Osvobozená domácnost
CK S Úsměvem
 
Extéria
 
Medovník original