Nart Dance SchoolJiž podruhé se taneční škola Nart Dance School z Jihlavy stává partnerem naší večerní networkingové akce a rozproudí hned v úvodu networkingové dění. Škola funguje pod vedením Anny Korby Vanacké, studentky pražské Hamu a Barbory Schrekové, studentky Fakulty tělesné výchovy a sportu v Praze. Věnuje se různým tanečním stylům, například akrobatickému rokenrolu, modern dance, jazz dance, show dance a disco dance, od dětských až po dospělé věkové kategorie.

Hlavním cílem taneční školy je rozvíjet zájem dětí o umělecký a sportovní tanec a dávat tak prostor mladým talentům rozvíjet se v oblasti tanečního umění a tanečního sportu. Děti již od čtyř let mají možnosti získat od profesionálních lektorek a trenérek základní taneční průpravu a poté se věnovat dalším tanečním disciplínám. Škola nabízí profesionální pedagogický přístup k dětem, které se chtějí tanci věnovat v rámci aktivního trávení volného času, ale zároveň chtějí vystupovat, soutěžit a dosáhnout co nejlepších výsledků v tanečních soutěžích v rámci České republiky i zahraničí.

Taneční škola spolupracuje s pražským klubem akrobatického rokenrolu Kolbdance pod vedením pětinásobných mistrů světa Romana a Kateřiny Kolbových. Čtyři tanečnice klubu tak získaly skvělou příležitost a doplnily reprezentační tým České republiky v kategorii dívčích formací senior. Obsadily 3. místo na světovém poháru v Belgii, 5. místo na Mistrovství Evropy v Itálii a 3. místo na Mistrovství světa ve Švýcarsku.

V roce 2016 se Nart Dance School může pyšnit titulem sportovce roku v akrobatickém rokenrolu v párové kategorii C a v malých dívčích formacích junior a senior. Na svém kontě má také přeborníky v kategorii C v rámci Mistrovství České republiky a 1. místo z Mistrovství Prahy formací v juniorské malé formaci.

Taneční škola se od jiných odlišuje i tím, že je finančně soběstačná, nezávislá na dotacích. Na jejich činnost přispívají i profesionální vystoupení, která připravují na míru pro nejrůznější společenské i firemní akce po celé ČR.

Kontakty:
Anna Korba Vanacká – trenér a choreograf jazz a modern dance
733 781 291, anna.vanacka@gmail.com

Barbora Schreková – trenér a choreograf akrobatický rokenrol
608 571 257, barbora.schrekova@centrum.cz

nartdanceschool@gmail.com
fb: Nart Dance School