Swiss LifeSwiss Life je přední evropskou finanční skupinou, která působí v oblasti správy privátních i korporátních financí, řízení rizik a zajištění penze. Swiss Life zkušenosti sahají až do roku 1857.

Swiss Life spravuje aktiva v hodnotě 202 mld. CHF. Skupina zaměstnává přes 7 600 osob a více než 4 600 profesionálních finančních poradců.

Akcie Swiss Life jsou obchodovány na burze v Curychu a jsou rovněž zařazeny do hlavního indexu SLI (Swiss Leader Index), který zahrnuje 20 největších společností obchodovaných na burzách ve Švýcarsku.

Mateřská společnost Swiss Life Group je předním evropským poskytovatelem finančních řešení v oblasti zabezpečení penze a investic. Swiss Life Asset Managers je třetím největším správcem finančních aktiv ve Švýcarsku. Aktuálně spravuje 202 miliard CHF.

 

Swiss Life Select Česká republika

Swiss LifeSwiss Life Select vstoupila na český trh v roce 2013 a poskytuje svým zákazníkům investiční poradenství, finanční plánování a správu finančního majetku. Připravuje řešení v oblasti investic, zajištění penze, bankovních produktů, pojištění osob a majetku nebo financování bydlení a zprostředkování hypotečních úvěrů. Zaměřuje se především na privátní zákazníky, ale také na firmy. Hlavním cílem společnosti je poskytovat finanční služby na vyšší kvalitativní úrovni než je v České republice obvyklé. K tomu využívá švýcarské know-how.

Nejlepším důkazem toho, že Češi preferují kvalitu služeb, jsou tisíce spokojených klientů a jejich zkušenosti se Swiss Life. O klienty Swiss Life se stará 250 profesionálních konzultantů.

Více než 60 % našich klientů s námi aktivně pracuje a každý rok se svým konzultantem aktualizuje finanční plán, aby přesně odpovídal jeho potřebám

V České republice spravujeme klientům již 8 mld. Kč

Našimi klienty jsou významné osobnosti i běžní lidé, každý má svůj nezaměnitelný příběh.

 

Měníme životy našich klientů, díky nám mohou:

  • Lépe bydlet
  • Dopřát svým dětem kvalitnější vzdělání
  • Plnit si svoje cestovatelské sny
  • Zajistit se na horší časy
  • Vydělávat na svých investicích

 

Poslání & hodnoty

Swiss LifeFiremní hodnoty ctí při každodenní práci všichni pracovníci. Jsou to důležité stavební kameny korporátní kultury holdingu Swiss Life Select. Hodnoty jasně definují firemní kulturu, která je silně orientována na předvedení toho nejlepšího pracovního výkonu.

Naše poslání

„Podporujeme naše zákazníky v tom, aby mohli prožít delší život, s důvěrou a podle vlastních představ.“

Naše hodnoty

Společné hodnoty, které slouží jako vodítko pro naše pracovníky, jsou důležitým prvkem ve firemní kultuře. Jsou základem pro silnou a zákaznicky orientovanou firemní kulturu.

Podporovat individualitu – Tak myslíme

Rozumíme našim zákazníkům. Známe jejich potřeby a dáváme jim možnost, aby si z bohaté nabídky flexibilních řešení vybrali to nejlepší – pro delší život podle vlastních představ.

Vytvářet důvěru – Tak to cítíme

Jsme našim zákazníkům stále nablízku a s plným nasazením usilujeme o to, aby jejich život byl naplněn klidem a optimismem.

Dokazovat spolehlivost – Tak jednáme

Našim zákazníkům zaručujeme odbornost, dlouholeté zkušenosti a finanční spolehlivost. Pro naše zákazníky jsme důvěryhodným partnerem a nabízíme jim transparentní řešení – dnes i do budoucna.

Služeb společnosti Swiss Life Select můžete nyní využít i Vy. Zařaďte se po bok našich úspěšných klientů.


Swiss Life Select je partnerem Švýcarského večera, který se uskuteční 10. listopadu v Českých Budějovicích.


Kontakt: Poradenské centrum České Budějovice, Milan Mazel, Krajinská 12, 37001 České Budějovice, tel.: +420 777 648 860