Přípravy na rozběhnutí táborské skupiny Podnikatelského klubu Empiria 21, která bude fungovat pod naší jihočeskou franšízovou pobočkou, vrcholí a těší nás, že vás můžeme pozvat na její první setkání! To se uskuteční 11. února od 8 hodin v hotelu Elzet, který  najdete na adrese Měšice 474, Tábor.

Hotel Elzet

Co na vás na úvodním setkání čeká?

Jste networkingem zatím nepolíbení a tak nevíte, co taková obchodní snídaně obnáší?

V prvé řadě společnost lidí, kteří se chtějí seznámit se zajímavými protějšky, rozdávat i dávat inspiraci, sdílet zkušenosti a kontakty s dalšími účastníky. Všichni na setkání mají příležitost se celé skupině představit a říci, co dělají a co nebo koho hledají, či případně jaké řeší aktuálně problém.

Nezapomeňte si s sebou vzít dostatek vizitek, případně jiných materiálů, které byste rádi předali dalším účastníkům snídaně.

A když výše zmiňujeme, že jde o obchodní snídani, tak na vás samozřejmě čeká i bohaté občerstvení, ze kterého vás bude přecházet zrak a hlavně si na své přijdou i vaše chuťové pohárky.

Prvního setkání v Táboře se  zúčastní také Lucie Libovická a Petr Slavík, kteří stojí za celým konceptem networkingových akcí pro podnikatele Empiria 21. Budete tedy mít příležitost  se jich zeptat na cokoli, co se networkingu týče.

Kde se na úvodní setkání Podnikatelského klubu Empiria 21 v Táboře přihlásit?

Přihlášku najdete na https://system.networkuj.cz/meeting/Mzg2LW0tNjA2NzA=

Pokud chcete přijít, ale termín 11. února ráno již máte v diáři obsazený, využijte skutečnosti, že setkání se konají pravidelně každé dva týdny a již nyní si rezervujte místo na některé z dalších snídaní. Termíny těch budoucích najdete v našem kalendáři akcí.