PevoniaV dnešní uspěchané době stále více lidí vyhledává přírodní produkty, ať se jedná o potraviny nebo o kosmetické přípravky. Vyzkoušejte i vy americkou přírodní kosmetiku Pevonia Botanica, kterou si oblíbila i Dana Morávková.

Pevonia Botanica nabízí kompletní škálu přípravků pro salónní i domácí péči obsahující špičkové přírodní mořské a rostlinné přísady. Jedná se o unikátní produkty a procedury, které přináší skutečné a viditelné výsledky. Produkty jsou podle různých typů pokožky rozdělené do několika řad. Od základních, určených pro suchou, citlivou, smíšenou nebo mastnou pokožku, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea.

Samozřejmostí jsou přípravky, které předcházejí stárnutí, omlazují a zpevňují pleť. Tyto produkty jsou doslova nabité účinnými látkami jako je kaviár, mořský elastin, mořská D.N.A. z vajíček růžového lososa, kyselina hyaluronová, mikroemulsifikované vitamíny a escutox, neboli rostlinná náhradou botoxu. Vynikající složkou je rovněž mořský kolagen z kůže a chrupavek ryby Telios, který zlepšuje pevnost a pružnost pleti.

Značka Pevonia také využívá průlomovou technologii, která dokáže úspěšně vytvářet a kultivovat rostlinné kmenové buňky, jež mají pozitivní vliv na vitalitu kožních kmenových buněk a jejich náležité fungování. Nelze se tedy divit, že Pevonia je již více než 20 let předním dodavatelem přírodní kosmetiky pro péči o pleť do vyhlášených salónů, spa a wellness po celém světě. Přípravky této značky totiž skutečně vyživují, hydratují, posilují i léčí, což vede k omlazené, jasnější a zdravější pokožce. I proto sází na produkty a péči o pleť Pevonia mezinárodní hvězdy jako Angelina Jolie, Cate Blanchett, Matthew McConaughey, Cameron Diaz, Rachel Weisz a Eva Mendes.

Tváří této přírodní kosmetiky se stala herečka Dana Morávková, která dodává: „Vždy velmi zvažuji, s kým spojím své jméno. Musí se jednat o něco, čemu sama věřím. Jako každá žena se snažím o sebe pečovat. Oblíbila jsem si nejen produkty této značky, ale také úžasné procedury, které v salónu nabízí příjemný personál na vysoké odborné úrovni. Opravdu mohu Pevonii doporučit všem ženám, které se chtějí rozmazlovat“.

V čem spočívá výjimečnost této přírodní kosmetiky?
Především v tom, že musí splňovat přísná kritéria a neobsahuje žádné syntetické konzervační látky, ani jiné chemické přísady. Byliny, které jsou při přípravě používány, nesmí být geneticky upravovány. Přípravky nesoucí značku Pevonia Botanica jsou také bez parabenů, parafínu, lanolínu, alkoholu, umělých barviv a vůně. V žádné formě není kosmetika Pevonia testována na zvířatech a používá plně recyklovatelné a kompletně biologicky odbouratelné balení. Stačí je jen vyzkoušet.

Více informací na www.pevoniaeshop.cz nebo www.pevonia.cz.
S kosmetikou Pevonia Botanika se seznámíte na 12. Profibabinci dne 22. 9. 2016, kde jsou její zástupkyně partnerem akce.