Čas letí jako splašený a tak už je to rok, co vznikl Podnikatelský klub Empiria 21. A když jsme to vše plánovali, ani jsme netušili, co všechno za ten rok zažijeme, jak se vše celé posune a hlavně, kolik báječných lidí díky našemu nápadu potkáme. Co potkáme… Kolik jich dáme navzájem dohromady! V praxi jsme si ověřili, že nikdy nevíte, co vám který kontakt do života a podnikání přinese.

Stejně jako lidé, tak i firmy mají své narozeniny. A my se rozhodli první narozeniny našeho klubu oslavit s těmi, kteří mohou za to skvělé, co se v něm děje – s jeho členy.

Vybrali jsme si k tomu pěkné datum 13. října a restauraci Pohoda v Dolních Břežanech. Ačkoli ne všichni členové mohli dorazit, tak se nás sešlo na 4 desítky. A co se celý večer dělo? To, co na každé správné oslavě – hodovalo, pilo, bavilo se a užívalo si příjemné společnosti dobře naladěných lidí. Navíc se vyhrávalo v tombole a předávaly diplomy za různorodé disciplíny, které jsme se rozhodli vyhodnotit :)

Chceme vám všem ještě jednou poděkovat a těšíme se na další setkávání s vámi! Jste skvělí a jen díky vám je to tak super!