Velmi dobrá zpráva pro všechny nedočkavé networkerky a networkery z řad aktivních podnikatelek a podnikatelů v Českých Budějovicích a okolí: 20. 8. 2015 došlo k podpisu smlouvy s první franšízantkou Lenkou Kulhánkovou, která otevře v průběhu podzimu tři Podnikatelské kluby Empiria 21 v jižních Čechách a to dva v Českých Budějovicích (ranní a odpolední) a třetí v Táboře (ranní).

27. – 28. 8. 2015 proběhlo školení první franšízantky Lenky Kulhánkové z Třeboně, která 22. září otevírá první ranní Podnikatelský klub Empiria 21 v ČB (8.00 – 10.00 hodin). Klub se bude jmenovat ALAUDA a bude se pravidelně scházet v úterý jedenkrát za 14 dní v CITY GASTRO RESTAURANT (F. A. Gerstnera 2151/6 (u zimního stadionu), České Budějovice, mapa: https://goo.gl/maps/wkAWO). Na jeho setkání se můžete hlásit zde.

Druhý odpolední Podnikatelský klub Empiria 21 v Českých Budějovicích startuje 6. října v restauraci Olivier (17.00 – 19.00 hodin). Tento klub s názvem NYCTEA se bude pravidelně scházet každé druhé úterý v restauraci Olivier.

Třetí Podnikatelský klub Empiria 21 v Táboře s názvem ARDEA zahajuje činnost 5. listopadu. Místo setkání bude upřesněno v průběhu září.

Kromě networkingových klubů se každé dva měsíce uskuteční setkání aktivních žen a podnikatelek  Profibabinec. První Profibabinec se uskuteční 1. října  v CITY GASTRO RESTAURANT ( 18:00 – 23:00).

Cílem těchto networkingových setkání je propojit aktivní lidi podnikající v jižních Čechách, kteří stále hledají nové cesty a slovo „nejde“, není v jejich slovníku. V neformální a příjemné atmosféře se mohou navzájem poznat, získat nové zakázky, kontakty a propojení, a to bez jakýchkoliv nákladů na inzerci. Kolektiv pozitivních lidí přináší také inspiraci a pomoc v oblasti pracovního i osobního života. Přijďte a přesvědčte se, že každé setkání pro vás může být novým impulsem, který vás nabije energií a inspirací na několik dní dopředu.

Kromě těchto klubů v jižních Čechách máte možnost přijet ochutnat atmosféru již třech aktivních klubů v Praze.

Za několik dní startujeme a vy rozhodně u toho nesmíte chybět! Jste všichni srdečně zváni na ochutnávku networkingu.

V případě zájmu o další informace kontaktujte Lenku Kulhánkovu na emailu lenka.kulhankova@empiria21.cz nebo na telefonu 732 149 517.