Vyžeňte nudu a šeď z vašeho šatníku. Naše doplňky dodají i starým kouskům oblečení nový styl. Motýlky stejně jako brože nemusíte nosit jen výjimečně, úsměv a motýlka, který má příběh, si můžete oblékat přece každý den! Ukažte, že s radostí pomáháte lidem, kteří si to zaslouží. Náš výrobek není totiž zdaleka jen doplněk, je to i symbol dobrého srdce a můžete se jím pyšnit třeba právě vy.

Co je to Doplněk pro život a komu pomáhá?

Tento sociální projekt dává možnost přivýdělku lidem, kteří nemohou docházet do zaměstnání. Jedná se především o matky handicapovaných dětí, jejichž ratolesti vyžadují celodenní péči. Práce z domu je pro ně jedinou možností zapojení se do pracovního procesu a změny zaběhlého stereotypu.

„Paní Pavle se narodila zdravá holčička. Zlom nastal v jedenácti měsících, po očkování proti obrně. Injekce poškodila vývoj dítěte. Malá Hanička je od té doby odkázána na vozík..“

„Před 17 lety se paní Gabriele narodil syn Marek. V osmi měsících mu diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. Muselo se začít s rehabilitacemi, kterým rodina obětovala veškerý čas…“ 

„Když měla dcera rok, sdělili Marcele, že její malá Markétka trpí dětskou mozkovou obrnou. Ke všem starostem onemocněl i její manžel a přes veškerou péči zemřel. Marcela zůstala na všechno sama, a přesto se nevzdává…“

…..Celé příběhy těchto maminek handicapovaných dětí si můžete přečíst na http://www.doplnekprozivot.cz/neskutecne-pribehy-skutecny-lidi/

Doplněk pro život

Jaké produkty Doplněk pro život jsou v prodeji?

E-shop www.doplnekprozivot.cz nabízí kromě klasických pánských motýlků také dámské, dětské a psí motýlky. Novinkou jsou stylové dámské brože a pánské vázací motýlky. Doplňky pro život můžete obdarovat i své blízké. Nic nepotěší tak, jako originální dárek, který navíc pomáhá. Díky ručně zdobené dárkové krabičce a přiloženému životnímu příběhu autorky, nemusíte řešit ani trable se zabalením.

 

Inspiraci jak motýlky nosit, informace o chystaných novinkách, videa i spoustu dalšího naleznete na našich sociálních sítích
facebook.com/doplnekprozivot

nebo

Instagram.com/doplnekprozivot

Podělte se o radost z nového doplňku s námi i svými přáteli. Sdílejte fotky s #doplnekprozivot. Jsme rádi, když můžeme vyčarovat úsměvy ostatním lidem.

 

A proč zrovna projekt Doplněk pro život?

 1. Stylová pomoc
  Můžete pomáhat a u toho vypadat dobře! Pomáhejte stylově! Zakoupením produktů Doplněk pro život podpoříte sociální projekt, který dává práci matkám handicapovaných dětí, které do zaměstnání docházet nemohou.
 1. Férový produkt
  Přesně polovina ze zisku jde přímo do rukou autorky motýlku a už při nákupu víte, komu přispíváte.
 1. Doplněk s příběhem
  Naše motýlky nejsou jen holé produkty, jsou to doplňky s příběhem! V každém balení najdete životní příběh autorky.
 1. Originální krabička
  U každého našeho produktu nechybí ani ručně zdobená krabička v designu vašeho doplňku.
 1. Vyráběno s láskou
  Jedinečný handmade výrobek, do kterého autorka vkládá své vlastní já a pořádnou dávku pozitivní energie.
 1. Kvalita na prvním místě
  Potrpíme si na přesné rozměry, tvar a dokonalé švy. Každý doplněk, dříve než se dostane ke svému majiteli, projde přísnou kontrolou.
 1. Český výrobek
  Podpořte českou tvorbu a mějte neobyčejný doplněk.
 1. Nic není nemožné
  Plánujete svatbu, chcete se sladit s partnerkou na ples nebo si představujete motýlky ve firemních barvách? Není problém, plníme vám všechna přání!
 1. Pohodlí především
  Motýlka si můžete vybrat z pohodlí vašeho domova na www.doplnekprozivot.cz a při nákupu na e-shopu se nemusíte registrovat.
 1. Jsme tady pro vás
  E-shop disponuje zákaznickým chatem, kde se na nás můžete obracet se všemi vašimi dotazy.

 

Projekt Doplněk pro život je partnerem 1. pražského Profinetworkingu.