Podnikatelský klub Empiria 21 již třetím rokem úspěšně propojuje aktivní podnikatele na networkingových akcích, které pořádá v Praze a okolí, Českých Budějovicích, Táboře, Jihlavě a Liberci. Chceme však pomáhat podnikatelům v rámci celé České republiky, a proto naše kroky nyní míří do Plzně.

Vienna House Easy Angelo PlzeňNa toto setkání zveme řadu místních podnikatelů, se kterými se již známe z našich akcí (včetně prvního setkání Podnikatelského klubu Empiria 21 v Plzni, které se uskutečnilo na počátku srpna 2017), tak i ty, na které jsme dostali doporučení od našich členů a účastníků. Budeme opravdu potěšeni, pokud se i s Vámi setkáme 21. září 2017 od 17 do 19 hodin v sále Opal A hotelu Vienna House Easy Angelo Pilsen.

Během tohoto dvouhodinového setkání představíme náš koncept Empiria 21, specifika jeho fungování, všichni se navzájem seznámíme a každý zmíní, v čem mu mohou ostatní pomoci. Za nás můžeme již nyní prozradit, že naším cílem je najít v okolí Plzně nového kolegu či kolegyni (franšízanta). Člověka komunikativního, pracovitého a kreativního, pro kterého nebude networking pouze nevyčerpatelným zdrojem nových kontaktů, ale také vnitřním naplněním z práce s aktivními lidmi, jejich propojování a pomoci jim. Víme, že najít člověka s takovými vlastnostmi a vysokým morálním kreditem není snadná mise, věříme však v sílu networkingu a osobního doporučení!

Cena tohoto dvouhodinového setkání je 290 Kč vč. DPH a zahrnuje jak networking pro cca 25 účastníků z řad podnikatelů a manažerů, tak i občerstvení a nealko nápoje.

Vienna House Easy Angelo Plzeň - konferenční sál Opal APokud Vás již nyní, během čtení textu, napadl někdo, kdo koho byste chtěli na setkání pozvat, můžete mu přeposlat pozvánku. Nezapomeňte se však jak Vy, tak Váš host co nejdříve zaregistrovat na webovém formuláři, který najdete níže na této stránce. Jen tak Vám můžeme v rámci omezené kapacity sálu místo rezervovat. Ve svém diáři si vyhraďte na toto setkání cca dvě hodiny a před odchodem si zkontrolujte, zda máte s sebou dostatek vizitek, případně dalších propagačních materiálů.

Těšíme se na viděnou v Plzni a v případě dotazů se na nás kdykoliv obraťte!

Lucie Libovická a Petr Slavík

Kontakty:
Petr Slavík, tel.: 603 720 806, petr.slavik@empiria21.cz
Lucie Libovická, tel.: 603 477 211, lucie.libovicka@empiria21.cz

TERMÍN: čtvrtek 21. září 2017 od 17:00 hod. do cca 19:00 hod.
MÍSTO: Vienna House Easy Angelo Pilsen (sál Opal A), U Prazdroje 6, Plzeň
CENA: 290,- Kč (vč. DPH) v hotovosti na místě zahrnuje pronájem místa a občerstvení formou bufetu
S SEBOU: pohodu, dostatek vizitek a další propagační materiály a dobrou náladu
Parkování je zajištěno na parkovišti hotelu za zlevněnou cenu 20,- Kč/hod.

Vzhledem k objednávce občerstvení, je storno vaší účasti možné pouze do úterý 19. 9. 2017 do 12 hodin. Při odhlášení se či omluvě ze setkání po tomto termínu, případně Vaší neomluvené neúčasti na setkání, Vás požádáme o zaplacení účastnického poplatku v plné výši. Děkujeme za pochopení a za Vaši profesionalitu – věříme, že tuto situaci nebudeme muset řešit a potkáme se s Vámi na našem setkání!

Přihláška na představovací setkání 21. září 2017 v Plzni

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš obor činnosti (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon (vyžadováno)

Vaše zpráva