Účastnice networkingových akcí, Hana Janošťáková, je majitelkou zavedeného vlasového ateliéru BONA FIDE v Českých Budějovicích. Majitelka současně působí i jako školitelka a pořadatelka seminářů o vlasové péči.

Cíl

Kadeřnice Hanka Janošťáková navštívila v roce 2016 celkem 5 networkingových akcí Podnikatelského klubu Empiria 21 Jižní Čechy za účelem získání nových kontaktů.

Cílem těchto networkingových setkání je zefektivnění podnikání, ušetření nákladů na reklamu, nalezení vhodné cílové skupiny klientů a sdílení zkušeností s podobně smýšlejícími lidmi.

Výhody networkingových setkání

Jednotlivé obory jsou zastoupeny ve zvolené skupině exkluzivně. To znamená, že v jednom klubu se nepotkají dva podnikatelé se stejným oborem. Na akcích jde tedy o pravidelné osobní prezentace svého podnikání v rámci domovského klubu a hostování v ostatních klubech v rámci konceptu Podnikatelského klubu Empiria 21.

Cílová skupina

Aktivní ženy a muži v produktivním věku se zkušenostmi s podnikáním.

Výsledky

  • 5 setkání = 20 nových zákazníků, kteří přivádí další zákazníky
  • Rozšíření nabídky služeb kadeřnice Hanky na semináře „Jak pečovat o své vlasy“
  • Proměny účastníků večerních networkingových večerů (viz níže ukázky proměn)

Ukázka proměny

Ukázka proměny - kadeřnické studio Bona Fide, Hana Janošťáková

Vyhodnocení

Hana Janošťáková, kadeřnické studio Bona FideNáklady na účast na 5 akcích byly v řádech tisíců korun. Zisk pro Hanku je 20 nových stálých zákazníků, kteří přivedli další zákazníky. Obrat přesáhl náklady několikanásobně v řádech desetitisíců korun. Skutečnost předčila očekávání a Hanka nyní spolupracuje s klubem a stala se „klubovou kadeřnicí“. Dokonce za ní jezdí i členky z jiných měst např. Tábor, Písek, Praha, Plzeň. Hanka se v roce 2017 stane členkou českobudějovického klubu.

A co říká Hanka Janošťáková o členství v klubu?

„Networkingová setkání mohu vřele doporučit. Nejen, že jsem zde získala nové zákazníky, ale navíc jsem poznala velmi zajímavé lidi, které bych bez této akce pravděpodobně nepotkala. Pokud rádi potkáváte někoho, kdo Vás obohatí svými zkušenostmi, hledáte nové zákazníky či zaměstnance, je tato akce přímo pro Vás,“ dodává Hanka.

 

 

 

Vyzkoušejte si přínosy klubu na vlastní kůži

Obchodní snídaně se v Českých Budějovicích konají v prostorách City restaurantu (F. A. Gernstnera 2151/6, České Budějovice, mapa zde), v Táboře pak v hotelu Relax „U Drsů“ (Varšavská 2708/2, Tábor, mapa zde).  

Přihláška na obchodní snídani

Termín a místo obchodní snídaně v Českých Budějovicích nebo v Táboře si vyberte zde.