Celovečerní networkingové akce, které pořádá Podnikatelský klub Empiria 21, již několik měsíců nejsou jen doménou žen. Od letošního léta pořádáme tyto večery i pro smíšené osazenstvo a to pod názvem Profinetworking. Ten druhý proběhl 24. listopadu 2016 v restauraci Babiččina zahrada v Průhonicích, kam jsme se s naší akcí vrátili přesně po roce.

Potvrdilo se, že o tato setkání je velký zájem a 2. Profinetworking byl vyprodaný již několik týdnů před jeho konáním. Aspoň je vidět, že naše upozornění na nutnost včasných přihlášek, které jednak zmiňujeme na našich pravidelných ranních či podvečerních klubových setkáních či v emailovém newsletteru, je vhodné následovat :)

Profinetworkingového večera se zúčastnilo přes 60 podnikatelů, OSVČ, majitelů malých a středních firem a dalších aktivních lidí, kteří hledali nové kontakty pro svoji činnost. K řízenému networkingovému programu nám šéfkuchař Babiččiny zahrady naservíroval lahodné moderní čtyř chodové menu založené na tradici české kuchyně. Účastníci večera měli dále možnost si prohlédnout relaxační centrum a ubytovací kapacity, které se v restauraci také nacházejí.

Jedním z partnerů 2. Profinetworkingu byla nezisková organizace Zdravotní klaun o.p.s., která díky návštěvám klaunů v nemocnicích a dalších zdravotnických zařízení, stará o zlepšení nálady, dodávku humoru hospitalizovaným dětem i starším pacientům. Její ředitelka Mgr. Kateřina Slámová Kubešová nám na setkání přinesla zásobu červených nosů, a jak uvidíte ve fotogalerii níže, nemohli jsme odolat skupinové fotce s touto klaunovskou proprietou ;) 

Ve sbírce, ve které účastníci večera kupovali červené nosy a přispívali tak Zdravotnímu klaunovi, se povedlo vybrat 7 645,- Kč! Díky za to vám všem!

Na závěr nemohla chybět tradiční tombola, ve které se sešly opravdu krásné ceny. Téměř každý účastník večera si domů odnesl nějakou tu výhru ;)

Nám, jakožto organizátorům, ubíhá čas na celovečerních akcích čím dál častěji. To bude asi tím, že jsme stále v jednom kole. Přesto jsme měli čas vnímat tu úžasnou energii, kterou si mezi sebou návštěvníci 2. Profinetworkingu předávali a která nabíjela i nás. Děkujeme vám všem za to, že jste do Průhonic dorazili a těšíme se na naši další akci. Tou bude 13. Profibabinec, který proběhne ve čtvrtek 26. ledna 2017 v restauraci Teressa hotelu AquaPalace v Čestlicích.

Kompletní fotogalerii z 2. Profinetworkingu najdete na https://www.facebook.com/pg/klubempiria21/photos/?tab=album&album_id=1788746564708683. Autorkou fotografií je Zuzana Lhotská, kterou potěší, když se stanete fanouškem její facebookové stránky :)