Profibabinec, setkání podnikavých ženChcete se stát partnerem Profibabince?

4. Profibabinec v Českých Budějovicích se uskuteční ve čtvrtek 31. března 2016 od 18 hodin v rekreačním a kongresovém centru Nové Dvory. To se nachází na adrese Nové Dvory 2235, České Budějovice.

Tématem 4. českobudějovického Profibabince jsou „Nové trendy“.

Čeká nás vás večer plný zábavy, zajímavých informací, nových kontaktů pro vaše podnikání i pro život, dárků a výborného jídla ve společnosti sympatických žen.

Co je tedy na programu?

  • od 18 do 23 hodin sdílení informací, což je krycí název pro povídání a drbání! Dovoleno je mluvit o čemkoliv včetně a vlastně hlavně o svém podnikání – je to totiž profi babinec! Vezměte s sebou i své vizitky/letáky. A nezapomeňte si připravit zajímavé představení toho, co děláte. Schválně, jestli to zvládnete během jedné až dvou minut??? :)
  • Welcome drink a večeře formou bohatého rautu
  • Během večera se uskuteční prohlídka a řízená degustace piva z minipivovaru Kněžínek, který je součástí areálu rekreačního a kongresového centra Nové Dvory
  • Tombola! Ovšem ne tak ledajaká. Přineste jeden dárek (nebo klidně i víc ;)), který symbolizuje vaše podnikání. Může to být věc či třeba poukázka na službu. Ostatní se tak dozvědí, co skvělého děláte, protože při předávání dárku výherkyni budete moci o sobě říci pár slov před ostatními účastnicemi. Zároveň si domů odnesete krásný dárek od některé z přítomných podnikavých žen.

 

Pohoštění v průběhu večera ještě s centrem Nové Dvory ladíme a jeho podobu vám oznámíme během několika dní.

A proč to vlastně všechno děláme?

  • Rády spojujeme podnikání a zábavu dohromady! Jsme aktivní ženy, času není nazbyt, proč si tedy neužít pohodový večer, který může navíc přinést spoustu užitečných kontaktů a informací.
  • Ženy si mají navzájem pomáhat! Život před každou z nás staví řadu překážek, o to víc, pokud chceme uspět ve světě plném soutěžení, porovnávání a výkonů. Kdo jiný by nám na této cestě měl pomoci, než ostatní ženy.
  • Chceme být krásné, štíhlé a okouzlující! Což ovšem neznamená, že si nechceme alespoň jednou za čas dopřát dobré jídlo a pití. Profibabince jsou koncipovány jako gastronomická tour po místech, kde se si to vážně užijeme.

 


Rekreační a kongresové centrum Nové DvoryRezervujte si své místo nejpozději do 25. března – kapacita večera je omezena na 30 míst!

Termín: čtvrtek 31. března 2015 od 18 hodin do 23 hodin

Místo: Rekreačním a kongresové centrum Nové Dvory, Nové Dvory 2235, České Budějovice

Cena: 890,- Kč (vč. DPH)

S sebou: pohodu, dobrou náladu a vizitky

Cena obsahuje: welcome drink, menu, program, dárky, možnost věnovat do tomboly dárek související s vaším podnikáním

Platební a storno podmínky najdete zde.

Chcete se více zviditelnit a efektivně propagovat své podnikání? Podmínky najdete po stažení dokumentu „Chcete se stát partnerem Profibabince“ v pravém horním této stránky.

Když si zalajkujete naši stránku na Facebooku, budete se průběžně dovídat novinky z přípravy setkání!

 

Přihlašovací formulář

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Adresa bydliště (nutné pro vystavení dokladu o zaplacení)

Název společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Předmět vaší činnosti (vyžadováno, tento údaj bude uvedený u vašeho jména v seznamu účastnic. Pokud zastupujete společnost fungující na principu MLM, prosíme o uvedení jejího jména - chceme garantovat různorodost oborů a bylo by zbytečné, aby na jednom setkání bylo více dam z jedné sítě. "Rezervace" místa na Profibabinci funguje na principu dřívějšího přihlášení.)

Adresa společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

IČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

DIČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

WWW stránky

Chcete se stát propagovaným partnerem akce? Pokud ano, pak vyberte jednu z možností:

Ceny jsou uvedeny bez DPH. Kompletní nabídka pro partnery a hlavní partnery akce - viz ceník.
Pro volbu "vizitka v katalogu" budou použity údaje z tohoto formuláře.

Chci vložit dárek do tomboly - napište jaký

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?