Chcete se stát partnerem Profibabince?Užily jste si březnový Profibabinec, který se konal 26. března v restauraci El Asador? Nebo vám pracovní či jiné povinnosti zabránily se ho zúčastnit, a přitom chcete mít jistotu, že se dostanete i na další chystaná setkání podnikavých žen?

Otevíráme registrace na nejbližší dva Profibabince!

Rezervujte si své místo co nejdříve, březnové setkání bylo obsazeno během týdne po rozeslání pozvánek. A pak se již dostávalo pouze na náhradnice za ty, kterým se změnil jejich časový rozvrh.

V pořadí 5. Profibabinec se uskuteční ve čtvrtek 21. května 2015 od 18 hodin na Štiříně. Jeho součástí bude i doktorem Větvičkou komentovaná prohlídka rozkvetlého zámeckého parku. Tématem květnového setkání budou vztahy.

6. Profibabinec pak o dva měsíce později, a to v termínu 30. července 2015 od 18 hodin. Místo setkání bude upřesněno nejpozději měsíc před konáním akce.

Vy si však již nyní můžete rezervovat místa na jednom či obou z připravovaných setkání – vyplňte přihlášku níže na stránce, budete tak mít jistou účast a vyhnete se zklamání, pokud bude již kapacita setkání naplněna!

Cena za každé setkání: 890,- Kč

Cena obsahuje minimálně: welcome drink, nejméně tříchodové menu, dárky, květinu. Přesný program i menu každého setkání bude oznámen s dostatečným předstihem.

Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Adresa bydliště (nutné pro vystavení dokladu o zaplacení)

Název společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Předmět vaší činnosti (vyžadováno)
Bude uveden v seznamu, který dostanou všechny účastnice setkání

Adresa společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

IČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

DIČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chci se zúčastnit Profibabince, který proběhne
 21. května 2015 30. července 2015

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?