Sokolovna Průhonice

V restauraci Sokolovna Průhonice můžete žádat to nejlepší. Zajištění a přípravu firemní akce, tiskové konference či školení, speciální oslavu pro rodinu a přátele. Možností je i kompletní příprava štědrovečerní tabule.

Vy slavíte, my se staráme. Podzimní firemní party v Sokolovně Průhonice.

Chcete poděkovat svým zaměstnancům a obchodním partnerům?
Tým špičkových profesionálů Sokolovny Průhonice připraví akci na klíč, přesně podle zadaných požadavků. Vynikající jídlo, zajímavé aktivity a nevšednost prostor zajistí, že firemní party bude pro všechny nezapomenutelným zážitkem. Příjemně strávíte odpoledne či večer v kruhu osob, které nám pomáhají vytvářet hodnoty a svou prací budují dobré jméno firmy. Vhodnější místo pro teambuildingovou či kulturní akci jistě nenajdete.

Exklusivní prostory Gourmet Clubu Grenier s kapacitou 150 osob disponují vlastní terasou, možností vaření „live cooking“ a veškerým technickým vybavením.

Prostory Kafe Restaurant nabízejí možnosti pro nerušený ranní meeting spojený např. s brzkou snídaní. Kuchařské speciality jsou v nabídce ze stálého jídelního lístku, tak z denní nebo speciální sezónní nabídky.

Sokolovna Průhonice disponuje prostory velkého sálu s kapacitou až 300 osob, denním světlem a veškerým technickým vybavením. Dále je k dispozici zasedací místnost pro pořádání firemních setkání v počtu do 15 osob, denním světlem, oddělených vstupem a veškerým technickým vybavením. Venkovní prostory nabízejí 2 terasy s multifunkčním hřištěm, ideální na sportovní vyžití v rámci teambuildingových akcí, oslav i BBQ party.

A my jsme rádi, že se s Profibabincem do Sokolovny vracíme ;)

Více informací naleznete na www.sokolovnapruhonice.cz