Co je to numerologie?

Numerologie nás seznamuje s tím, jak je vše podřízeno určitému rytmu, koloběhu, pravidelnému opakování a vibracím. Tyto formy je možné pochopit a postihnout prostřednictvím symboliky čísel. Protože číslo v sobě obsahuje podněty a toky energií, které tvoří, oblévají a zásobují celý vesmír.

Jestliže pochopíme symboliku čísel, můžeme pochopit i povahu, životní dráhu i nahlédnout do osudu. Především nám ale umožní pochopit to velké množství osobní vůle a svobody, které každý má, abychom mohli být strůjci svého štěstí.

Z pythagorejských číselných teorií se vyvinula dnešní numerologie. Je založena na dvou prastarých principech. Za prvé, že čísla jsou stopy vedoucí ke skutečné struktuře vesmíru, která je základem všeho, a za druhé, že jména, která lze převést do čísel, obsahují podstatu svého bytí. Tvrdil, že naše smysly fungují na základě přijímání vibrací různých frekvencí, které lze vyjádřit číselně.

Trvání kurzu: cca 3,5 hodiny

Cena kurzu:

  • 690,-Kč
  • organizátor školení není plátce DPH
  • cena zahrnuje i drobné občerstvení

Termín a místo konání kurzu: 19. ledna 2017, 17-20:30 hod. Vítovcova 11, Praha 4, mapa: https://goo.gl/maps/vAboh1Ge1qF2

Minimální počet účastníků: 6

Maximální počet účastníků: 12

Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše přihláška na seminář numerologie

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (vyžadováno)

Adresa společnosti (vyžadováno)

IČ společnosti (vyžadováno)

DIČ společnosti

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?

 

Představení lektora

Jana TamchynováRNDr. Jana Tamchynová vystudovala Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy. Později se začala věnovat celostní medicíně, kineziologické metodě One Brain, vztahem tarotu k psychice, prošla psychoterapeutickým výcvikem se zaměřením na psychosomatiku, studuje psychoterapii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Od roku 1999 provozuje poradenskou terapeutickou praxi. Numerologií se zabývá řadu let, její příspěvky se objevují v časopisech a v rozhlase.