Stalo se vám někdy, že jste to s někým mysleli opravdu dobře, ale on vám to nevěřil? Že jste někomu chtěli pomoct a on si myslel, že mu chcete jen něco prodat? Nevíte, jak si vytvořit dlouhodobý vztah s obchodním partnerem, nebo klientem? Přijďte zkusit zapracovat na tom, aby se vám to již nestávalo a hlavně si všechno hned vyzkoušet!

Zveme vás na seminář, který se koná 24. listopadu 2015 a bude se věnovat právě tématu obchodních schůzek! Nepůjde jen o pasivní poslouchání přednášky, ale semináře se zúčastníte aktivně – Šimon Srp vám na vašem osobním příkladu a přístupu k vedení schůzek vysvětlí, co můžete dělat lépe, abyste dosahovali vyšší úspěšnosti při obchodních setkáních.

Termín: 24. listopadu 2015, 14:30 – 17:30 hod.

Místo: restaurace U Krbu, Vestec

Cena: 1750,- Kč pro členy klubu Empiria 21, 2050,- Kč pro ostatní

(cena zahrnuje DPH)
Seminář se uskuteční pro minimálně 6 přihlášených účastníků.
Maximální počet účastníků: 12
Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše přihláška na seminář

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (vyžadováno)

Adresa společnosti (vyžadováno)

IČ společnosti (vyžadováno)

DIČ společnosti

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?


Představení Šimona Srpa

Šimon SrpŠimon Srp je zakladatelem společnosti Simon Says a zaměřuje se na vzdělávání obchodníků. A to rovnou v tom nejtěžším oboru – MLM. A má úspěch! Často školí o generaci či dvě starší obchodníky a ti na základě jeho vedení rostou – jak obchodně, tak i osobnostně.

Šimon má ve 23 letech za sebou pro někoho možná nečekanou dávku zkušeností a to samozřejmě i z terénu. Pět let vlastní práce v multilevelových společnostech mluví za vše.