Obdivujete pohotové reakce kolegů, ale vám se stává, že vás správná odpověď napadne až o pět minut později?
Máte za úkol vymyslet kreativní řešení, ale nedaří se?
Máte vystoupit někde na veřejnosti, ale chybí vám odvaha a jistota?
Máte odprezentovat a představit projekt, a nevíte, jak své řeči dát šmrnc, důraz na správné věci, způsobit, aby to, co říkáte, ostatní zaujalo?
Myslíte si, že by bylo dobré umět lépe spolupracovat, lépe komunikovat a respektovat druhé?

Pro koho to je?
Pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit v prezentačních komunikačních dovednostech, pro ty, kdo by rádi nejen informovali, ale i zaujali a zaangažovali posluchače. Pro ty, kdo chtějí získat větší odvahu a sebevědomí pro veřejné vystupování a pro ty, kterým není lhostejná komunikace s druhými a chtěli by zjistit, že domluvit se je možné!

Zábava – sdílení – inspirace!

Využívané techniky:
Storytelling | Improvizace | Stand up | Koučink

Co se bude dít?
– Odhalím základní stavební kameny a oblasti storytellingu – struktura, dynamika, autenticita, provedení, zapojení publika
– Pochopím, jak funguje mozek z hlediska komunikace a jak respektovat, že každý jsme jiný, abychom se mohli domluvit. Objevím komunikační typologie a poznám, jaká je moje komunikační strategie
– Objevím techniky a nástroje pro lepší přípravu obsahu a zapamatovatelnost sdělení.
– Udělám si přípravu pro svůj příběh, který je moje značka a nabízí možnost osobního marketingu.
– Získám větší odvahu komunikovat a objevím zdroje inspirace pro svojí kreativitu.
– Poznám zajímavé lidi!

Více informací o hlavních metodách:
Techniky improvizace se používají jako nástroje pro zvýšení pozornosti, empatie, spolupráce s týmem, ale jako vedlejší produkt zlepšují fungování mozku, zlepšují kvalitu myšlení, zvyšují sebevědomí a přinášejí odvahu pro zvládání kritických situací v komunikaci. Techniky jsou hravé, a tak probouzejí reakce a užitečné dovednosti, které v sobě máme, jen jsme je zapomněli využívat. Oblasti, kde vám improvizace pomáhá: – rozvoj mozku, komunikace, přítomnost a pozornost, spolupráce, připravenost na nečekané situace, kreativita.
Techniky storytellingu vás zase naučí, jak zajistit, aby to, co říkáte mělo hlavu a patu a jak dávat tomu, co říkáte smysl, vnesou sktrukturu a důraz do vašich prezentací, přidají lehkost tomu, co říkáte a naučí vás, jak zaujmout.
Hledáte-li cesty k vlastní autenticitě, otevřenosti, nadhledu a spokojenosti, pak je tento workshop určen právě vám!

Termín: čtvrtek 1. června 2017, 9 – 17 hodin

Místo: Květnov 53, okres Havlíčkův Brod, Vysočina, mapa: https://goo.gl/maps/TKRPAMemKbs

Cena za celodenní školení:

  • 1300,- Kč pro členy Podnikatelského klubu Empiria 21
  • 1600,- Kč pro nečleny
  • cena je vč. DPH (v ceně je celodenní občerstvení, vč. oběda)

Platební a storno podmínky najdete zde.

Vaše přihláška na školení

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Název společnosti (vyžadováno)

Adresa společnosti (vyžadováno)

IČ společnosti (vyžadováno)

DIČ společnosti

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?


O lektorce

Monika NevolováMgr. Monika Nevolová je původní profesí psycholožka. Díky kreativnímu zaměření a literárnímu umu se realizovala několik let v tištěných médiích a v posledních 6 letech v TV médiích na pozicích dramaturga, kreativního producenta a content development managera (ČT, TV NOVA), dále působila jako creative director vzdělávací společnosti pro manažerské a koučovací programy. Monika je certifikovaným exekutivním a životním koučem, trenérem improvizačních dovedností a storytellingu a její snahou je porozumění emocím a podporování pocitu tvůrce v každém z nás.

Zkušenosti z korporátního prostředí, z oblasti psychologie a koučinku, vzdělávání a umění ji současně vedly k založení projektu Umění v práci – www.umenivpraci.cz, kde realizuje firemní workshopy, tréninky a eventy založené na praxi, interaktivitě a efektivní kombinaci nástrojů byznysu a umění.