AranžérieAranžérie je sociální podnik, který zaměstnává lidi s epilepsií a tím pomáhá zlepšit jejich postavení ve společnosti, sociální a finanční situaci a v neposlední řadě podporuje jejich psychický i zdravotní stav. Je nedílnou součástí Společnosti „E“, která nabízí podporu a sociální služby lidem s epilepsií a jejich blízkým již 25 let v celé České republice. Výrazným problémem, který život s epilepsií přináší, je složité získávání zaměstnání. V Aranžérii tak dostávají příležitost lidi s epilepsií, kteří se rozhodli pro aktivní přístup a zlepšení své životní situace.

 

Co Aranžérie nabízí?

Tým Aranžérie nabízí květinové vazby a dekorace, které jsou profesionální, jedinečné, vkusné a kvalitní – vždy podle přání zákazníka. Zákazníci se vždy mohou spolehnout na kvalitní servis a stálou péči. Lidé s epilepsií vytvářejí plnohodnotný produkt konkurenceschopný na trhu.

 

Proč dát přednost Aranžérii před běžným květinářstvím?

  • Protože kvalita květinových vazeb a dekorací je na vysoké úrovni, květiny si zákazníci objednávají opakovaně, doporučují Aranžérii dále.
  • Aranžérie je tu pro všechny, kterým není lhostejná sociální zodpovědnost, kteří rádi podpoří dobrou věc a zajímají je životní příběhy lidí s epilepsií.
  • Protože je vám sympatický aktivní přístup lidí s epilepsií, kteří nechtějí sedět doma, chtějí pracovat, vytvářet smysluplné hodnoty. Podpoříte je v budování kvalitních pracovních návyků, které jim umožní uplatnit se na trhu práce.
  • Protože zlepšíte jejich integraci do společnosti, postavení a roli ve společnosti, podpoříte je v jejich sebevědomí.
  • Aranžérie je členem několika platforem pro sdílení a šíření principů společenské odpovědnosti a udržitelného podnikání v České republice (CSR).

 

Pro více informací navštivte www.aranzerie.cz, objednávky přijíma Tereza Chvalová, info@aranzerie.cz, tel.: 737 044 332