Členové podnikatelského klubu Empiria 21 mají možnost uspořádat setkání klubu v prostorách svých firem a představit tak ostatním své podnikání hodně zblízka. V úterý 27.10. této příležitosti využila Petra Procházková, spolumajitelka inPharm Clinic v Jesenici.

InPharm Clinic je zařízení, kde se věnují terapiím v oblastech imunity dětí i dospělých, akutní i chronické bolesti pohybového aparátu a zvýšení kvality života onkologických pacientů. Další oblastí činnosti kliniky je vývoj a distribuce léčivých přípravků a doplňků stravy.

Hlavním tématem prezentace Petry Procházkové, která vévodila „teoretické“ části setkání, byla intravenózní aplikace vitamínu C. Ta se rychle stává jednou z nejpopulárnějších metod, jak do lidského těla dostat „Cčko“ co nejefektivněji.

A když zmiňujeme teoretickou část setkání, tak je jasné, že došlo i na část praktickou, kdy přítomní mohli využít nabídky na vstupní konzultaci u lékařek a aplikaci vitamínu C . Však to znáte sami – mnohdy je nejlepší ukázkou vaší činnosti možnost přímo zapojit klienta :)