Konference WO.men - logoVěříme na propojování lidí a sdílení jejich myšlenek a názorů. A protože jde o univerzální hodnoty, tak je šíříme, kde se dá. Díky tomu jsme potkali báječné organizátorky ženské konference WO.men, která se uskuteční 19.2. v Praze, a stali se jejím mediálním partnerem. Rádi vás na ni tímto zveme!

 

Konference WO.men, Čas na změnu je TEĎ.

konference WO.menUž je na čase, abychom mezi sebou přestali soupeřit a začali budovat lepší prostředí pro další generace, které přijdou po nás. Smyslem konference WO.men je podívat se na ženské myšlení a působení žen ve společnosti jiným pohledem. Aktuální vědecké studie totiž ukazují, že synergie a vnitřní motivace jsou větším hnacím motorem, než uznání a motivace cíli. Proto je důležité hledat smysl v aktivitách, kterým věnujeme svůj čas a šířit tuto myšlenku dál. Konference je určena zejména těm ženám, které se chtějí navzájem inspirovat a nebojí se zbourat sociální dogmata, která jsou v české společnosti stále přítomna. Je věnována ale i mužům, kteří chtějí ženám více porozumět a podpořit je.

Konference se bude konat 19. února 2015 v Impact Hubu v Praze mezi 09:00 – 17:00 a je rozdělena do dvou hlavních částí. Dopoledne nás poctí svou přítomností a přednáškou několik inspirativních žen s mnoholetými zkušenostmi z různých podnikatelských, uměleckých či politických sfér. Jednou z nich je například Eliška Hašková Coolidge, která byla zvláštní asistentkou pěti amerických prezidentů nebo Dita Stejskalová, spoluzakladatelka společnosti Ogilvy Public Relations. Svou účast také přislíbily další v mnohém inspirativní ženy jako je Eva  Vašková Čejková, Magdalena Dietlová nebo Lenka Šťastná. Odpoledne bude zaměřeno o něco praktičtěji. Účastníci konference si z šesti workshopů zaměřených na osobní rozvoj budou moci vybrat dva, které absolvují. Workshopy jsou vedeny konzultantkami GrowJOB Institute, který je známý pro svou aplikaci aktuálních věděckýchvýzkůmu do praxe. Tento vzdělávací institut proslul ale i svým bojem proti prokrastinaci a to zejména vydáním knihy Konec prokrastinace.

“Teprve když se přestaneme bát, začínáme žít.”

— Dorothy Thompson

 

Témata Workshopů:

Zdravé sebevědomí aneb samochvála nesmrdí, Denisa Dědičová

Zdravé sebevědomí je o tom, že si uvědomujeme sami sebe a to nejlepší co v nás je. Jste se sebou natolik spokojení a vyrovnaní, že nezávidíte, ale naopak se necháte inspirovat. Že neházíte klacky pod nohy, ale spolupracujete a navzájem se obohacujete. Naučte se pochválit sami sebe, ale i ostatní. Pokud se chcete dozvědět jak takové sebevědomí získat a hlavně rozvíjet v dnešním světě věčného porovnávání, pokud se chcete dozvědět jak si uchovat svojí ženskost nebo vás prostě jen zajímá proč mají ženy větší tendenci se podceňovat než muži a co všechno se s tím dá dělat, tak navštivte tento workshop.

 

Spokojenost a vyrovnanost, Veronika Jelínková

Co aktuální věda ví o spokojenosti? 90 % dlouhodobého štěstí není ovlivněno vnějším světem, ale způsobem, jakým mozek tento svět zpracovává.  Náš mozek je neuroplastický. Dá se tedy posilovat a to v jakémkoliv věku. Přísloví jako “starého psa novým kouskům nenaučíš” je pouhý mýtus. Znamená to, že naše IQ se dá zvýšit, naše nálady vyrovnat a i takový optimismus či pesimismus je naučitelný. Přijdete-li na tento workshop, odnesete si konkrétní kroky, jak být dlouhodobě spokojení a emočně vyrovnaní.

 

Cesta ke kvalitním vztahům, Věra Kapsová

Chcete zlepšit své vztahy na pracovišti, s partnerem či s přáteli? Řada vědeckých studií ukazuje, že kvalita mezilidských vztahů se dá lépe předpovídat podle toho, jak vzájemně projevujeme radost a uznání při pozitivních událostech, než to, jak dokážeme řešit spory. Na workshopu se naučíte, jak správně reagovat na pozitivní i negativní sdělení či situace a jak podpořit růst vašich vztahů.

 

Hodnotový leadership, Barbora Pečeňová

Výzkumy ukazují, že leadership, který je vedený odspoda je mnohem efektivnější než leadership, který je stavěný na direktivním autokratovi. Chcete vědět jak vést lidi tak, aby svou práci brali jako poslání, byli loajální a měli vnitřní motivaci? Přijďte na tento workshop a dozvíte se postupy jak toho dosáhnout.

 

Smysluplně a naplno, aneb motivace 2.0., Veronika Dohnalová

Přemýšleli jste co lidi motivuje? Co motivuje vás? Smyslem workshopu je představit a ukázat cestu k aktuálně nejlépe fungujícímu způsobu motivace, k tzv. motivaci cestou pomocí osobní vize. Aktuální výzkumy potvrzují, že lidé, kteří mají ujasněnou osobní vizi, snáze překonávají životní překážky, jsou odolnější vůči depresím a mají daleko silnější motivaci do života.

 

3 hlavní důvody proč jít na Konferenci WO.men?

  1. Potkáte inspirativní osobnosti, od kterých se všichni můžeme mnoho naučit. Vzájemně se můžete inspirovat a předat myšlenky dále.
  1. Dostanete kvalitní know-how ohledně osobního rozvoje. Žijeme v době informační. Denně přijímáme mnoho informací, ale také plno mýtů a polopravd. Na konferenci zažijete  praktické workshopy, které jsou stavěny na aktuálních vědeckých výzkumech, především z oblasti behaviorální ekonomie, psychologie a neurovědy.
  1. Poznatky z konference Vám mohou pomoci ve změně dosavadního pohledu na vedení týmu, firmy, ale i třeba vaší rodiny. Možná Vám ale také potvrdí to, co už dávno znáte, ale tím pádem vám konference pomůže spojit se s lidmi, kteří věří v to, v co věříte vy sami.

 

Konference WO.men

  1. února 2015 v Impact Hub Praha, 1800 Kč

Bližší informace a možnost rezervace na: http://www.konference-women.cz/konference/

 

Kontakt na organizátora:

Aneta Drábková, aneta@konference-women.cz, 720 679 276