Trust Worthy InvestmentTrustWorthy Investment – investiční komodity s růstovou tendencí, partner 1. Profinetworkingu dne 28. 7. 2016

TrustWorthy Investment CZ a.s. představuje společnost s osobním přístupem ke každému klientovi a jeho individuálním potřebám. Věnujeme se optimálnímu rozložení investic do komodit s růstovou tendencí, nebo těm, které v čase ochrání vaše investice od inflace a nestability ekonomiky. Vycházíme z toho, že každý člověk je jedinečný a jeho potřeby jsou odlišné, s touto myšlenkou se věnujeme každému našemu klientovi.

Zlato a diamanty jsou jen pro bohaté

Je to pravda? Ne, je to mýtus, na zlato a jeho hodnotu může vsadit každý z nás. Přesto, že u nás lze nakoupit fyzické zlato v jakémkoli množství, nabízíme možnost jeho vlastnictví každému, v pro něj dosažitelných možnostech. Program spoření do drahých kovů umožňuje našim klientům nahradit klasické spoření ve formě peněz. Rozdíl je pouze ve formě naspořené částky. Naši klienti spoří do předem stanovené cílové částky a velikosti kovu. Ten fyzicky obdrží vždy po jeho naspoření. V reálu to může vypadat tak, že při cílové částce 300 tis. a spoření do trojské unce zlata, lze při měsíční úložce 1500 Kč, naspořit a fyzicky vlastnit trojskou unci každé dva roky. V případě stříbra sebude jednat o jiné gramáže, ale také si odnesete fyzický kov. Hlavní výhoda komodit je, že jejich cena nepodléhá inflaci a v dlouhodobém horizontu jejich cena roste. V tom se od spoření do peněz výrazně liší. Dlouhodobé spoření do zlata jako zajištění důchodového věku, nebo pro vaše děti je velmi dobrou sázkou na jistotu.

Pamětní mince a medaile

Zajímavým investičním produktem, jehož povědomí není tak rozšířené jsou pamětní mince a medaile. Pamětní mince a medaile jsou raženy v limitovaných kolekcích, dalo by se říci, že čím nižší náklad, tím rychlejší a vyšší zhodnocení budou mít. Naše společnost nabízí mince z předních mincoven a najdete u nás mince ČNB, NBS , nebo investiční Vatikánské mince.

V letošním roce jsme vydali exkluzivní sběratelskou kolekci mincí k příležitosti 700 let narození Karla IV. Limitovaná kolekce v nákladu 50 ks se okamžitě zařadila mezi sběratelskou raritu a její majitelé se mohou těšit z vysokého zhodnocení ve velmi krátké době.

Diamanty jako investice nebo šperk

Diamanty jsou stálicí, dědily se z generace na generaci a existuje mnoho důvodů proč je mít ve svém finančním portfoliu. Kromě růstové hodnoty to je i jejich schopnost koncentrovaného bohatství. Diamanty téměř nemají ekvivalentního konkurenta v poměru velikosti a uloženého majetku. Cenu diamantu můžete klidně vyvážit 60 kg zlata, ale obojí si neodnesete v krabičce od zápalek.

Jako člen diamantové burzy můžeme našim klientům nabídnout jak investiční, tak šperkařské diamanty. Můžete se tak na nás obrátit kdykoli se rozhodnete darovat diamantový šperk a přitom jej pořídit za zajímavou cenu. Koupíte si drahý kámen dle preferovaných parametrů ceny a karátů a my vám doporučíme zpracovatele šperku. Výsledkem je originální šperk na míru, který potěší.

Ať už se rozhodujete pro jakoukoli formu investice, rádi vám poradíme a vybereme pro vás nejoptimálnější řešení. Navštivte nás na adrese www.twicz.cz