Zveme vás na speciální empiriácký výlet do Velkých Pavlovic za skvělým moravským vínem v partě lidí, které znáte z našich klubů.

O víkendu 6. – 8. října 2017 se díky člence říčanské skupiny Ivě Maříkové a její Středočeské cestovní agentuře vydáme na jižní Moravu a utužíme kolektiv :) Co na nás čeká?

Program

Vinný sklípek Empiria 21 - Velké Pavlovice6. 10. 2017 – pátek
v odpoledních hodinách příjezd do Velkých Pavlovic (autem nebo vlakem) a ubytování v krásném novém penzionu Pod Slunečnou. Vlaková zastávka cca 3 minuty od penzionu, parkoviště pro automobily u penzionu. Příjezd si naplánujte do 18:00 hod., od 18:30 hod. máme rezervovaný sklípek, kde na nás čeká degustace vín včetně rautu. V době našeho pobytu nebude chybět vyhlášený burčák :)

7. 10. 2017 – sobota
Ráno společná snídaně formou švédských stolů. Po snídani máme domluvenou návštěvu vinice s odborným výkladem. Nadšenci mohou po zbytek dne ve vinici zůstat jako brigádníci a přiložit ruku k dílu (v tomto případě nezapomeňte přibalit pracovní oblečení a obuv) :) Ti, kteří raději poznávají okolí, doporučujeme návštěvu místní rozhledny, Velkých Pavlovic nebo nedalekých Bořetic, v okolí je mnoho značených cest. Po předchozí domluvě lze na místě zajistit vypůjčení kol a vydat se některou z mnoha cyklostezek. Zájemci o zapůjčení kola, nahlaste to v registračním formuláři níže. Počet kol je omezený, půjčovné si platí každý sám v místě. 

Večer je individuální program.

8. 10. 2017 – neděle
Společná snídaně formou švédského stolu, vyklizení pokojů do 10:00 hodin. Dále je již program individuální. Návrat domů. 

Penzion Pod Slunečnou

Vinný sklípek Empiria 21 - Velké PavlovicePenzion se nachází v jihomoravském vinařském městečku Velké Pavlovice, které jsou proslulé množstvím vinic, dobrého vína a meruněk. Své kouzlo mají i díky tomu, že se nachází v blízkosti Lednicko-valtického areálu, dominantní Pálavy a Pavlovských vrchů. Dále Vás může přilákat možnost značených turistických tras pro pěší procházky i cykloturistiku. Poloha je atraktivní především díky blízkosti Novomlýnských nádrží, které jsou hojně vyhledávány milovníky vodních sportů, rybářů a díky blízkosti unikátní Chráněné krajinné oblasti Pálava. Zdejší krajina je protkaná hustou sítí cyklostezek, které Vás provedou klikatými uličkami města, zavedou mezi vinice, ukážou krásy Pálavských vrchů, provedou po březích Novomlýnských nádrží a dovedou až do Lednicko-valtického areálu.

Nad penzionem se majestátně tyčí 18,6 m vysoká celodřevěná rozhledna „Slunečná“ (225 m.n.m.) z roku 2009, která je vyhledávanou turistickou atrakcí.
Penzion leží v bezprostřední blízkosti značené cykloturistické naučné stezky Modré Hory v mikroregionu Hustopečsko.
Při teplých letních večerech můžete posedět na prostorné venkovní terase, kde můžete využít nadzemní sklep, ve kterém má každý pokoj k dispozici svoji kóji s vínem. Cyklistika, rekreační sport, příjemné posezení, sklenka dobrého vína, nádherná příroda. To vše čeká hosty penzionu „Pod Slunečnou“. Součástí penzionu je relaxační centrum: ricochet, indoorcycling, masáž. 

Penzion nabízí 3 dvojlůžkové pokoje, 3 trojlůžkové pokoje a 3 čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, lednici a připojení wifi. Celková kapacita 27 lůžek.

 

Akce je určena pro dospělé – jednotlivce, páry a přátele.  Vzhledem k páteční večerní návštěvě sklípku není akce určená pro malé děti :) Jedná se o akci pouze pro členy Podnikatelského klubu Empiria 21 a jejich rodinné příslušníky.

Svou účast na společném víkendu si rezervujte přes registrační formulář níže na této stránce. Ideálně do 20. září 2017.

Cena za osobu bez dopravy je: 2 203 Kč (vč. DPH)

Platební a storno podmínky najdete zde.

 

Vaše přihláška na akci Vinný sklípek Empiria 21 – Velké Pavlovice

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Fakturační adresa (vč. města i PSČ; vyžadováno)

IČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

DIČ společnosti (pokud chcete dát akci do vašich nákladů)

Váš email (vyžadováno)

Vaše telefonní číslo (vyžadováno)

Budu si chtít zapůjčit kolo na sobotní vyjížďku?
Ano Ne 

Chcete nám v souvislosti s akcí něco sdělit?