WineWorld,czNa základě mnoha let zkušeností ve vinařském oboru, stejně jako ve světě obchodu, byl pro Vás vytvořen vinařský projekt pod značkou WineWorld Projekt, který přináší moderní pohled na vinný segment, kvalitní servis pro „vínomilce“ i profesionály a hlavně skvělá vína z celého světa.

Zástupci WineWorld si velmi váží spolupráce s každým vinařem, kterého na českém trhu zastupují, proto každoročně osobně degustují nové ročníky vín přímo na vinicích a to nejlepší z vinařských regionů pak přiváží až na váš stůl.

Věřte, že co nechutná jim, nevozí, jelikož si zakládají na důvěře zákazníků a žádají pro ně jen to nejlepší. Nesoustředí se ovšem jen na prodej vín, součástí projektu je i pořádání tématických degustací ve vlastním wine baru BOTTLES v centru Prahy či u partnerů.

Za dobu své 6-leté existence si značka Wineworld.CZ® vydobyla své pevné postavení na českém trhu. V budoucnu se proto i nadále budou snažit přinášet svým zákazníkům kvalitu za rozumnou cenu a hýčkat je všemi smysly při degustacích a jiných příležitostech. Individuální službu nechápou jenom jako vymýšlení produktů koncovému zákazníkovi, ale jako skutečnou komunikaci se svými klienty.

Neváhejte se obrátit přímo na zástupce společnosti WineWorld, jsou tu pro Vás. Degustovat vybraná vína je možné i na 4. Profinetworkingu na zámku Štiřín, kde jsou partnerem akce.

Více na www.wineworld.cz či na www.bottles-winebar.cz
„Zdroj: tisková zpráva partnera 4. Profinetworkingu“