WSM Robot – spojujeme svět technologií se světem financíJedním z partnerů 8. Profibabince, který včera začal prvním večerem a dnes pokračuje večerem druhým, je WSM Robot. Ti, co se pohybují ve světě finančních investic a nebo jsou fanoušky českého hokeje (loga WSM se totiž objevila na drese naší reprezentace a jméno firmy nese i česká druhá nejvyšší hokejová soutěž), možná už společnost WSM Robot znají. Vám ostatním ji nyní představíme.

WSM robot či finanční robot WSM…možná už jste o něm slyšeli. Unikátní produkt, jenž spojuje svět technologií se světem financí. A výsledek? WSM robot je špičkovou, vysoce sofistikovanou a výkonnou alternativou ke klasickým finančním produktům. Své o tom ví tisíce spokojených klientů.

Jsme americká softwarová společnost se sídlem na Wall Street v New Yorku, která se zabývá vývojem a distribucí automatických obchodních systémů a obchodních platforem pro peněžní, kapitálové a komoditní trhy. Mezi naše zákazníky patří nejen finanční instituce, ale také fyzické a právnické osoby po celém světě.

Unikátní technologie – Robot WSM – slouží uživatelům k aktivní správě části jejich finančního portfolia. Robotická umělá inteligence na základě matematických modelů a analýz dlouhodobých statistických údajů vyhodnocuje pravděpodobnosti vývoje situace na finančních a komoditních trzích, a na základě těchto vstupů realizuje v zájmu klienta kroky k úspěšnému zhodnocování jeho prostředků.

Klient, který využívá náš unikátní robotický software, nemusí být znalý obchodování na kapitálových trzích, ani nemusí trávit čas sledováním dění na burzách. Svůj čas a energii může věnovat své práci, lidem a věcem, které má rád, a činnostem, které ho baví. Robot pracuje a rozhoduje sám, přičemž sleduje a analyzuje trhy 24 hodin denně, 5 dnů v týdnu. Klient jeho počínání může pohodlně kontrolovat dle vlastní volby na mobilní aplikaci nebo v počítači a v kteroukoliv denní dobu si může vychutnávat okamžiky úspěšného obchodování a radost z nárůstu svých peněz.

Co dodat na závěr? Pokud si myslíte, že máte „filipa“, pak neváhejte a pořiďte si i našeho robota. Brzy jistě překoná vaše očekávání.
Těšíme se na shledání s Vámi v našem klientském centru WSM Plzeň. A pokud jsme pro Vás krapet z ruky, určitě společně najdeme místo setkání, které Vám bude vyhovovat.

S přáním pohodových podzimních dnů, Vaše WSM Plzeň.

Klientské centrum WSM Plzeň
Otýlie Beníškové 12, Plzeň 301 00
Tel.: +420 777 073 039, +420 602 161 116
Email: plzen@wsmrobot.com